Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ilyen lenne a párod és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen lenne a párod és a családja mit tennél?

Figyelt kérdés

Nagyon jól megvagyunk a barátommal,minden rendben köztünk.

Egy dolog van ami miatt rossz érzés kavarog bennem,ezzel kapcsolatban kérném a véleményeteket. Ő és a tesója is nagy számítógépes játék rajongók (én nem ismerem ezeket és nem is érdekel). Ha családi program van ezek mindig előjönnek és én nem tudok hozzászólni a témához. Ezt ők is tudják,de akkor is mindig előkerülnek és kényelmetlenül érzem magam. Nagy fantasy és sci-fi rajongó se vagyok és ezekről is mindig szó van, akár csak poénok kapcsán. És sokszor úgy érzem,hogy kb egész idő alatt meg se szólaltam... . És mivel ez az ő családjuk én nem akarok beleszólni abba,hogy ők hogyan hülyülnek stb, végülis ez az ő programjuk, de akkor is kicsit kirekesztve érzem magam (olyan szerénykének) és ezek után már nagyon nincs is kedvem hozzászólni a dolgokhoz.

Ha kettesben vagyunk akkor minden rendben van, nyilván akkor ezek nem jönnek szóba vagyis csak kis mértékben. Tényeg szeretjük egymást és nem szeretném ha emiatt menne tönkre a kapcsolatunk,de az ilyen esetek után mindig felmerül bennem, hogy én vagyok-e az ideális partner vagy sem. Vagy ez az a kategória, hogy úgy kell elfogadni a másikat ahogy van?

Szerintetek mit csináljak? Veletek volt már ilyen?

Még nem voltunk sokat együtt így a családdal talán eddig 2-3 alkalom. Nálunk komolyabb témákról van szó otthon és nem ez a folytonos hülyülés.


Köszönöm a véleményeket.

24/N



2017. okt. 22. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem is érdekel igazából, érdeklődj tőlük ezekről a témákról.

Esetleg nézz utána ennek-annak és akkor könnyebben fog menni.


Jellemzően az ilyen típusú emberek nagyon szívesen beszélnek a hobbijukról egy laikusnak is.

2017. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?

Ezt szerintem el lehet fogadni, ez nem az a kategória, amit ne lehetne.

Amúgy ezek a dolgok alakulgatnak, első években én sem éreztem jól maga a párom családjában, aztán most meg ő könyörög, ha ott vagyunk, hogy induljunk már...

ez a 9. évünk lesz együtt, de szerintem még a második év végén is fájt mindenem, ha menni kellett. Megváltoztak, összecsiszolódtunk, jó azóta jöttek új menyek is, és összetettebb a család, gyerekek is vannak, de akkor is, változik.

Szerintem, ha alkeszek lennének, késsel kergetnék egymást, az kibírhatatlan lenne, de ez???

2017. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még nincs fél éve.
2017. okt. 22. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha szerelmesek vagytok mind a ketten, szerintem akkor ez a le kell nyelni kategória.

Tudod, van, ahol gond, hogy piszkálnak, bántanak, ellenségesek, aztán van az iszákos, káromkodós, pénzlehúzós kategória. Ezek vállalhatatlanok nekem pl. De a tiéd nem az.

2017. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és szeretem az ilyen dolgokat.. játékok, sci-fi, fantasy... Szerencsére a párom is, és emiatt is rendkívül jól kijövünk.


Régebben voltak olyan srácok, akik nem voltak ilyenek és hiába próbáltam, nagyon hiányzott, hogy ilyen "hülyeségekről" (nem, nem az) tudjak dumálni. Akár tetszik, akár nem ez az ember élete részévé tud válni.


Szóval, ha ezt el tudod fogadni, ha tényleg úgy érzed, hogy ő az igazi, akkor kitartást. De egyébként te is megpróbálhatsz érdeklődni ezek iránt a dolgok iránt, lehet valamelyik része még tetszene is :)

2017. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ti jól megvagytok, nem akarja ráderöltetni az ő hobbiját, nem beszél neked róla. Akkor viszont valakivel ki kell dumálnia a hobbiját. Örülj, hogy van neki kivel. Egyébként azt írod, ő és a tesója ilyen rajongó. Akkor beszélgess a többiekkel.
2017. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Több utad is lehet:

1. megkérdezed a párodat, mit tanácsol, ha te kényelmetlenül érzed magad. Még az is lehet, hogy nem veszi észre hogy kirekesztve ézed magad, 2-3 alkalomról van szó, és az ember a tesójával a közös hobbijuk megbeszélésébe nagyon bele tud ragadni. Ha szólsz, lehet hogy figyelni fog erre, vagy eszébe jut hogy az anyukáját nagyon érdekli a te hobbid, vagy valami.


2. Ha ez nem jön be, Megpróbálhatsz érdeklődni. Meséljenek a kedvenceikről, ajánljanak valamit neked, bármi, csak hogy benne legyél a beszélgetésben. Még az is lehet hogy megtetszik, vagy legalább tudtok arról beszélgetni hogy miért nem tetszett.


3. Ha ez nagyon nem pálya, próbálj meg te témát felhozni. Ne valami ilyen komoly, nagyszabású dologra gondolj, hogy egy hatalmas sci-fi elemzés közepén dobd be hogy mit gondolnak a klasszikus Marxista osztályelméletről, de mondjuk ha épp szünet van, kérdezd meg, mivel van fűszerezve az ebéd, vegyél észre egy képeslapot vagy hűtőmágnest külföldről és kérdezd meg mikor jártak ott, ha vannak kint családi fotók, kérdezd meg mikor készültek. Keress valamit a lakásban, amire tudsz egy beszélgetésindító megjegyzést tenni

2017. okt. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!