Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baja a páromnak? Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a páromnak? Szerintetek mi ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről a viselkedésről? Én lennék paranoiás?

Csomó kérdésemre nem válaszol úgy csinál mintha fel se tették volna a kérdést és akkor ha kiborulok nem érti mi a bajom vagy azt mondja számon kérem lásd egy egyszerű kérdés, mit evett reggelire?

Csak a munkából ír, ha telefonon hivom akkor fel sem veszi soha! Ha megemlitem ezt hogy hivtam megse hallja vagy kiakad hogy én minek hisztériázok.

Arról meg nem is beszélve hogy napokra úgy dönt nem beszél velem, aztán újból.

Egy hónaponta felugrik 20 percre.

Választ sosem ad semmire.

Arról meg pláne ne beszéljünk hogy titkos a kapcsolat.


2017. nov. 8. 20:58
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nem ebbe a kategoriaba akartam tenni, bocsanat!!
2017. nov. 8. 20:58
 2/20 anonim ***** válasza:

Havi 20percet ugrik fel? Hat az nem sok..


Amúgy az en párom se válaszol mindig.. Hat ez van. Nem az a kommunikatív fajta. Telefont sem mindig veszi fel melóban, mert ha dolgozik zaj van, ha szünet van akkor meg eszik..


Jo.. Mi egyutt élünk, de azert néha sokkot kapok ezeken.

2017. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
Mentális probléma. Ha hajlandó kezeltetni amgát, támogasd, ha nem, búcsúzz el tőle!
2017. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Miféle mentális probléma? De én már teljesen kiakadok. Megkérdeztem valamelyiknap hogy mi jót csinál ne kérjem számon vagy pedig azt mondja hogy a dolgát...
2017. nov. 8. 21:11
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezném, hogy miért vagytok együtt, de ha havonta mindössze 20 percet szán rád, akkor ti nem is vagytok együtt. Ne foglalkozz vele! Keress egy olyan férfit, akit érdekelsz!
2017. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor párod vagy titkos kapcsolat? Vagy-vagy.
2017. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hát azért mert nem én még is szeretem és úgy szeretném megoldani hogy rendes kapcsolat legyen.

Titkos, hát igaz ez kapcsolatnak nem mondható én is tudom

2017. nov. 8. 21:19
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
De miért titkos?
2017. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Mert o ugy szeretne hogy ezt ne tudja meg senki.... eleve már ezt sem értem de csak ködösiteni tud.

Ja és még egy valami, direkt idegesiteni akar meg bosszantani, ugye beszélgetés során rájön hogy én engem mi bosszant fel, vagy idegesit. És egy ido utan direkt elkezdi o is

2017. nov. 8. 21:24
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Őhmm....te a Marsról jöttél, vagy az 51-es körzetből szöktél meg?

Vagy létezik, hogy az emberi naivitás és butaság ekkora mértéket ölt???!!!

2017. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!