Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy emiatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy emiatt nem érzem jól magamat?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel ismerkedek, és olyan mintha együtt lennénk, de még nem mondtuk ki. Az a bajom, hogy nem érzem a "plusz"-t. Aranyos, kedves, jólelkű, lelkiismeretes, stb... és talán pont ez a baj. Amióta megismertem, az ő oldaláról minden simán megy. Ez alatt értsd például, hogy mindig találkozókat szervez (velem), érezteti, hogy keresi a társaságomat, jobban mint másokét, stb. (Az utolsó két mondat megfogalmazása elég béna, de remélem, értitek, miről van szó.) Kicsit olyan, hogy őt biztosra lehet venni, nincs benne semmi rejtély, misztikum, nem "őrjíti meg az agyamat". Tudom, hogy elvileg örülnöm kellene egy rendes srácnak, de valahogy mégsem tudok.

A történethez hozzá tartozik, hogy sokszor elmondta, hogy már feladta a párkeresést, mert sosem tudott olyan lányt találni, aki mindenhogy megfelelne neki, mert nagyon válogatós. Szóval milyen különleges vagyok, hogy bennem megtalálta. Az exem pedig azt hitte, agglegény lesz, már feladta, amíg meg nem ismert engem.

Megbecsülöm, hogy a srác kedves stb és tényleg meg akar ismerni, de valahogy olyan lapos az egész. A barátnőim szerint hülye vagyok, amiért nem érzem jól magam vele, pedig szerintem fontos, hogy meg legyen a "vadászat" része a dolognak. Nektek mi a véleményetek?


2017. nov. 8. 21:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos én is ilyen vagyok.:)

Nekem is általában az olyan fiúk kellenek, akik rendesen kikészítik az idegemet, és agyalnom kell rajtuk.

Annyi az egész, hogy benne nem igazán érzel kihívást. Túl egyszerű, ami persze nem baj, de nekünk nem elég.

Szerintem még az elején zárd le a dolgot, mert unni fogod a srácot, vagyis nekem ez a tapasztalatom. Hülyézzetek le nyugodtan, de aki nem ilyen az nem igazán érti.:D


Szóval, gondolom neked is inkább a bonyolultabb srácok kellenek.:D

2017. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Hát akkor menjél vadászni egy olyanra, aki miatt aztán majd jössz nyafogni a GYK-ra. A srácot meg kíméld meg magadtól.
2017. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, hogy kételyek merültek fel bennem a folytatást illetően. Mondtam, hogy nem érzem azt, hogy egymásnak valóak vagyunk, vagy valami ilyesmit, és hogy nem érzem a pluszt. Erre azt válaszolta, hogy szerinte azt majd akkor fogom megérezni, ha teljesen kiismertük egymást. És amúgy órákon keresztül érvelt, miért kellene folytatnunk ezt a kapcsolatot. Akármit mondtam, folyamatosan arról akart meggyőzni, hogy nekünk együtt kell lennünk. Szerintem pedig ha már most kételyek merültek fel bennem, a legelején, akkor később is fel fognak.
2017. nov. 8. 21:31
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

#1. vagyok

Kérdező, ez így van. Ha már most nem tartod elég érdekesnek, meg izgalmasnak, akkor valószínű később se lesz sokkal jobb.

2017. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Itt roh/\djak menten ketté az ágy szélén üllve, cigit szívva....ha valaha is érteni fogom a nőket.
2017. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

#1 Akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül. Szeretnék már egy kicsit küzdeni a pasiért, eddig nem kellett. (Csak az exem meg ő van)

#2 Igen, lehet, hogy egy kicsit a "nyafogás"ra van szükségem


Amúgy időközben megismertem egy srácot, aki felajánlotta, hogy korrepetál... és erre egy-két hét múlva írtam csak neki. Megnézte, nem válaszolt, ez volt majdnem egy hete. Olyat írtam, amire mindenki válaszolna. De ő nem tette, és azóta egyfolytában ezen agyalok. A srácra akivel ismerkedem pedig nem gondolok ennyit.

2017. nov. 8. 21:35
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Akkor mégsem tökéletes a srác, mert nem látja be, hogy alkalmatlan vagy hozzá.
2017. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

#5: Ezen beszartam komolyan, vizuális típus vagyok és elképzeltem egy ilyen "wtf" fejet hozzá :DDDDD Már 5 perce röhögök. :D


Kérdésre a válasz: Szerintem is korrekt lenne kerek-perec megmondani, hogy bocs de nem. Ne húzzad szegényt ;)

2017. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%

Tök vicces, hogy akárhányszor feldobódik itt azt oldalon a "húzd meg - ereszd meg" taktika vagy az érzelmi hullámvasút, a női válaszolók mindig azonnal ájvékolni kezdenek, hogy "az a pasi, aki taktikázik, az annyit is ér" és hasonlók.


Ez a sztori (és még sok hasonló) a példa arra, hogy a nők kiismerhetetlensége játszmázásra kényszerített minket. Kedves hölgyek, lehet panaszkodni, de mi nőt akarunk, és ha az A-tervvel nem kapjuk meg, akkor a B-tervet dobjuk be. És az is meg van magyarázva, hogy miért nincs manapság szükség a romantikára meg az udvarlásra. Vadásszatok, hölgyek, mi viszont akkor taktikázunk.

2017. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ha hosszu tavra tervezel vele (>10 ev), akkor ez nem gaz. Idovel ugyis elmulik a langolas. Mindenkinel, meg akkor is, ha akkor ezt el se hisszuk.

Rovidebb tavon viszont igy nem izgalmas :/

2017. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!