Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok ehhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ehhez? (írhatnak férfiak is)

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok, ha a barátotok kb. 15 percre dolgozna a lakhelyetektől, ezért miután befejezte a munkát taliznátok többször, de ő általában sietne és nem akarna sokáig maradni. Azt mondaná, hogy fáradt és otthon akar TV-zni meg dögleni...

2017. nov. 9. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Azt, hogy egy lusta disznó.
2017. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem örülnék...
2017. nov. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
barátnőnél nem lehet pihenni? :D
2017. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Azt, hogy akkor legyen szingli és csinálja úgy.

Félreértés ne essék, mindenkinek szüksége van "én-időre", én is szeretek magamban lenni és olvasni, rajzolni. Viszont egyrészt a kérdést én úgy értelmezem, hogy ez rendszeres, és azért folyton emiatt rohanni és lekoptatni a párunkat elég...fura. Másrészt a tv előtt dögleni fáradtan pl kifejezetten lehetséges együtt is, akkor csinálunk egy popcornt és leülünk nézni valami egyszerű filmet amin nem kell sokat gondolkozni.

Ebből nekem az jönne le, hogy fárasztom, és nem szeret velem lenni. Ami nem gáz, csak akkor minek legyünk kapcsolatban?

(Az már csak mellékes, hogy ez előrevetít azért egy jövőképet, amiben ő döglik és tévézget mert fáradt szegény, a házimunka meg rámszakad...)

2017. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Azt mondanám neki, hogy akkor néha legyünk nála is.


Ne csak ő futkosson hozzám, még munka után, hanem találkozhatnánk nála is.


Egyébként a lány nem dolgozik, vagy tanul?

2017. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Azt hogy másik nő van. Én legalább is minél több időt akarnék eltölteni a barátnőmmel, ezért is rázott le aki volt, merthogy én telefonálok neki miután már 3 napja nem találkoztunk, és "sok vagyok".
2017. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmit, senki nem kényszerít, hogy ő vele legyek.
2017. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom én bármennyire is fáradt vagyok, inkább a karjaiban alszom el, mint egyedül a tv-t bámulva. Volt rá példa nem egyszer :)
2017. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pff, röhej. Megmondanám neki, hogy többet nem kell jönni.
2017. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akármilyen fáradtak vagyunk, legjobban egymás mellett tudunk pihenni a párommal. Amelyik kapcsolatban teher a másik fél, ott valami nagyon nem stimmel. Persze kell a külön töltött idő is, de mint írtad, általánosságban nincs kedve hozzád. Ez nekem nem esne jól és ha nem adna értelmes magyarázatot, közölném, hogy ne raboljuk egymás idejét.
2017. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!