Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tévedtetek már az érzéseitekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tévedtetek már az érzéseitekkel kapcsolatban? Mi volt a tévedés és hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Volt hogy azt hittem, szerelmes vagyok... De mégse. Még nem jártam a fiúval, de ő akart, és volt szájrapuszi is... De aztán meggondoltam magam, rájöttem hogy nem akarok vele lenni. (hozzá kell tenni, hogy a fiú mindig más csaj után futott)
2010. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én volt hogy nagyon utáltam egy srácot. ne nagyon. meg is bántott, meg csúnya is.

és történt, hogy illuminált állapotban belé lettem szerelmes.de nagyon! elvettem a nőjétől és jártam vele 3 hónapot.

aztán megint önmagam lettem. megutáltam és kidobtam és azóta is kerülöm.

tehát tévedtem az érzéseimmel kapcs-ban

feldolgozni nem kellett, csak sodálkozom, azóta is, hogy ilyen van?

hogy az ember önmagának mond ellent?

így senkiben nem lehet bízni, ha mindenki így változik.

amit ma hiszünk magunkról, holnap már lehet másképp lesz...

2010. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért tettem fel a kérdést. Ha már saját magadban sem bízhatsz, akkor kiben? :)
2010. máj. 31. 12:12
 4/5 anonim válasza:
Hát még tavaly volt egy srác akit megismertem. Egy héttel később jártunk, akkor találkoztunk másodszorra. Nagyon oda voltam érte. De csak fellángolás volt. Másnap arra ébredtem hogy nem szeretem., körülbelül 6 órán keresztül megállás nélkül csak sírtam otthon és a barátnőimmel beszéltem telefonon, próbáltak megnyugtatni, hogy ne sírjak és meg beszélem majd vele. Hülye kis 15 évesen elhatároztam hogy hát felhívom és szakítok vele telefonon, gondoltam így jobb lesz, mert én ezzel a tudattal nem bírom ki tovább. A barátnőmmel találkoztam itt lakik a közelbe gyors el is jött hozzánk amikor pont indultam volna elé akkor ott állt a asrác a házunk előtt. Még az nap délelőtt felhívott hogy találkozunk-e, de én lemondtam azzal hogy segítenem kell itthon. És ő ki jött hozzám. Elindultunk sétálni. És neki álltam mondani neki hogy maradjunk inkább barátok. Nagyon megbántam azt hogy összejöttem vele. Utána még egy hétig próbálkozott minden nap elkísért iskolába és beszélgettünk. Éreztem iránta valamit de csak egy olyan érzés lehetett szerintem, ami azért volt hogy megismertem valakit és fel kell fedeznem. Úgy dolgoztam fel hogy belegondoltam hogy ami történt meg történt, sajnos megbántottam, de most már csak azzal tudok segíteni ezen hogy nem taszítom el magamtól. Nem sokkal később elköltöztek, már akkor tudtam amikor összejöttünk, lehet ez is szerepet játszott abban, hogy szakítottam. Próbáltam beszélni vele, hogy ne haragudjon rám. Azóta egyszer találkoztunk mert itt nyaralt a környékünkön és akkor azt mondta hogy még mindig ugyanúgy szeret és nem volt azóta barátnője sem. Nagyon meg bántam amit tettem. Most elhatároztam hogy soha többet nem fogok úgy összejönni amíg nem ismerem igazán, és nem érzem azt hogy teljes szívből szeretem. Kicsit úgy fogtam fel hogy ez egy hiba volt, de a hibák azért vannak hogy tanuljunk belőle. Én tanultam.
2010. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

rájöttem

ezek a változások kiküszöbölhetőek ha minden lépésünk előtt várunk

pl ha tetkot akarunk csináltatni, várjunk vele 1 évet, és ha jövőre is ugyanaz a minta/ábra/nonfi/felirat kell, akkor mehet

ha valakivel járni akarunk, várjunk vagy 3 hónapot előtte

habár ki bírja ezt ki...

viszont a másik ember, hogy ne változzon meg, az folyamatos irányítást, ellenőrzést kíván meg

pl hogy egy pasi mindig tiszteljen, udvaroljon nekünk, folyamatosan "játszani" kell vele, mert ha hősszerelmesek vagyunk és átadjuk teljesen magunkat, akkor meg fog unni és nem szeretni.

nem egy egyszerűek ezek a dolgok

2010. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!