Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért így viselkedik, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így viselkedik, amikor ő hazudott?

Figyelt kérdés
Egy ideje együtt vagyunk párommal, kb 3 hónapja. felnőtt emberek vagyunk, össze is költöztünk. nincs semmi gond, jól elvagyunk, szeretjük egymást. viszont mielőtt összejöttünk voltak érdekes dolgai, pl észrevettem hogy kamus vagy hallottam rola ezt-azt de én sosem vettem észre rajta semmit furcsát mióta együtt vagyunk, max aprobb füllentéseket, de az mindenkinél van. mielőtt összejöttünk azt mondta vett egy tök jó kocsit. aztán hogy összejöttünk már azt mondta hogy tönkrement, visszavitte az autókereskedésbe, majd megkapja a pénzét és később vesz. azota néha rákérdezek hogy na sikerült elrendezni mindent? és mindig kitér a válasz elől. most viszont azt mondta egyik ismerőse elment lerendezni közben pedig megtudtam hogy valóban nem vett kocit. ezt finoman elmondtam neki, teljesen kiakadt és nem ismerte be. egyszerűen valahogy elkerülte ezt a témát és felhúzta magát. aztán felhoztam mégegyszer akkor már nem mondta azt hogy neki van igaza és tényleg vett autot hanem hogy a multat zárjuk le, hagyjuk, ne hozzam ezt fel mégegyszer mert felidegesíti. én meg mondtam hogy közsi de amig nem mondod a szemembe hogy miért hazudtál mi okbol addig fel fogom hozni. és csúnyán összevesztünk. még ő van felháborodva holott egy kapcsolatban nem értem miért kell hazudni főleg ilyesmiben. miért reagált így? a hazug emberek ílyenek? és mi lesz később? mit tehetnék vele??? állandóan figyeljem és legyek résen hogy mikor kamuzik? de nem lehet látni rajta sosem semmit, poker arc. de attol mi jól elvagyunk, ő dolgos, szeret, érezteti, minden rendben megy közöttünk. de ezt nem értem....
2017. szept. 8. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat elején még nem tervezett veled komolyan és imponálni akart neked, bármi áron.

Hiba volt.

Ennek ellenére azt mondom neked, hogy aki történeteket kerítve folyamatosan képes hazudni, az olyan is marad, mert ilyen a természete.

Azt mondanám, hogy tényleg zárd le a múltat, húzz egy vonalat és innentől kezdjetek új életet.

Aztán majd meglátod ...

2017. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lesz még rosszabb is.

Egy gyerekes kamugép helyett nem kellene inkább egy férfi? Nézz körül a környezetedben, biztos akad jobb is.

2017. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz hasonló kalandokat, akkor zárd le ezt a kapcsolatot!
2017. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberekkel mi az istennek osszekoltozni... egy taknyos zsebkendot nem lehet rabizni, nemhogy egy kozos, biztonsagos eletet kialakitani.
2017. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tévedsz, hogy mindenhol van apróbb füllentés. Csak te már megszoktad, hogy hazudnak neked. És ha kisebb dolgokban ezt csinálja, hogy akarsz bízni benne, ha komolyabb dolgokról van szó?
2017. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem érteni kell, hanem elhagyni.


Ilyen ember sohasem változik, és egyszer majd arra ébredtek a gyerekkel, hogy kopogtat a hitelező, vagy valami rosszarc, mert a kedves férjed rossz embernek hazudott rossz dologban.


"max aprobb füllentéseket, de az mindenkinél van" - ezt ugye te sem írod komolyan? Normális párkapcsolatban max. eljegyzés időpontja előtt van füllentés, vagy ha a másik meglepivel készül.

2017. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!