Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk egy pár és nem ismerem csak az apját.Nem visz magával se esküvőre,se keresztelőre és a amikor a családdal a szülinapját ünnepelte,akkor arra sem hívott meg.Mintha 2 élete lenne...A velem való élet meg a családjával való élet...
2017. nov. 10. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Zavarna :(
2017. nov. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem nem. Én se nagyon mutogatom a családomat, mert annyira én se vagyok velük jóban (legalábbis bizonyos tagjaival nagyon nem). Persze ha amúgy sok időt tölt velük, és soha nem mutat be téged, akkor már én is furcsállnám a helyedben, hogy vajon miért nem vállal fel.
2017. nov. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy zavarna, téged is zavarjon! De ezt meg lehet beszélni.
2017. nov. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Zavarna.

Én ezeket az unalmas programokat mindig a szerelmemmel éltem túl. Megnyugtatott az, hogy bárki bármit mond, ő ottvan, mindig mellettem áll, ahogy én is mellette stb.

2017. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként úgy látnám, minden oké, nem.


Én utálok jópofizni, és úgy általában egyáltalán nem érdekel a párom családja. Az eddigi exeim családja nem is volt túl értelmes, vagy jóindulatú. Ezekkel mit kezdjek? Nem ő választotta őket. Az én családom egész normális, mostani páromat mégse érdekli. Kérdeztem akar e velük találkozni, azt mondta nem. :D


Nem mindenkinek olyan fontosak ezek. Lehet neki sem.

2017. nov. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zavarna, de azért nem olyan rettentően. De mindenképpen elmondanám neki, finoman, kultúráltan.
2017. nov. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem, egyáltalán nem zavarna.
2017. nov. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Miért lenne neki kötelező az aktuális puncit-kukit családi izére vinnie?


Lehet jövő hónapban már együtt sem lesztek.


Unokanővérem kb. minden évben új pasival szerepel a családi fotókon, hát rohadtul szánalmas, szerintem.

2017. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!