Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ez?

Figyelt kérdés
A férjem szinte minden héten hétvégén (vagy pénteken) elmegy kártyázni (unokatestvereivel, nagybatyaival) és képesek kicsit túlzásba esni ugyanis délután 5-tol képesek hajnal 3-ig kártyázni, ami engem zavar! A legjobb esetbe éjfél-egy ora. Ráadásul elég sokat dolgozik és nem sokat vagyunk együtt. Volt olyan hogy munkából egyenesen oda ment. Nem túlzás ez egy kicsit? Tudom neki is kijár a munka mellett, de nekem akkor mi jár ki? Egesznap itthon vagyok a gyerekkel, és ha nagy ritkán van valami program a kártya napján azt inkább törli és elmegy kártyázni. Többször is össze kaptunk már emiatt, de ő továbbra is megy. Ti haragudnatok ezért? Mit tennetek? Beletorodnetek?

2017. okt. 27. 15:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Legyszives negatív kommentektől kíméljetek! Köszönöm.
2017. okt. 27. 15:43
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Szia! Én egy feleség vagyok. Az én férjem túrázni jár pár hetente, de akkor két napra is elmegy. Néha van kedvem vele menni a gyerekekkel, néha nincs.

Nem csinálok ebből ügyet. Viszont időnként megkérem, hogy amikor nem megy épp el, vigyázzon a gyerekekre, hogy elmehessek a barátnőmmel kreatív klubba. Ennyi Kvittek vagyunk.Szerintem ezen nem éri meg veszekedni, kérd meg, valamelyik másik két napon, hogy hadd csinálj te is valami kikapcsolót, ha esetleg ebben nem partner, na , akkor már azért leülnék vele beszélgetni, hogy azért legyen oda-vissza a dolog..

2017. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Ha pénteken megy, ott a szombat és a vasárnap. Akkor nincs akadálya a családi programnak. Ha hét közben is szeretnél vele több időt tölteni, az már komolyabb ügy, mert lehet, hogy ahhoz munkahelyet kell váltania. Ezekről beszélgessetek!
2017. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Engem nem zavarna ha egyebkent minden rendben van.
2017. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna, heti egy alkalommal hadd csinálja a hobbiját, semmi rosszat nem látok benne. Viszont ragaszkodnék ahhoz, hogy nekem is meglegyen az énidőm, amikor ő van a kicsivel. Az úgy nem fair, ha neked nincs magadra/hobbidra/barátaiddal való találkozásra lehetőséged. Ezen kívül persze közös/családi programokra is törekednék és elmondanám neki, mennyire fontos nekem a minőségi időtöltés együtt (figyelembe véve a kártyanapot, nyilván más időpontokra szerveznénk bármit).
2017. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

"Ha pénteken megy, ott a szombat és a vasárnap."

Aha, ha hajnal 3-ig kártyázik, akkor gondolom, szombaton már 8-kor felkel és készen áll a családi programra, vagy a házimunkára :DDD

Ráadásul tojik a párja kérésére... pedig ezt simán meg lehetne oldani kompromisszummal, pl minden második héten menne, vagy havonta egyszer, vagy max éjfélig, vagy valamiben tök jól meg lehetne egyezni... innentől kezdve azt, hogy nem változtat, csak annak tudom betudni, hogy semmibe veszi a párját.


Kérdező: engem zavarna.

2017. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez önmagában nem gáz, ha egyébként van idő kettőtökre, hármótokra és ahogy mások is írták, neked is van rendszeresen kimenőd.

Teljesen érthető, hogy neked is szükséged van olyan időre, amikor nem kell semmivel sem törődni, férjed a gyerekkel van, te pedig hobbizol/barátnőzöl/akármit csinálsz.

Beszélgessetek erről a férjeddel, hogy meglássa a valódi problémát, ne csak odáig jusson el, hogy "már megint cseszegetsz emiatt a kártyázás miatt"

2017. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként a férjem van olyan h vasárnap is dolgozik, szombaton meg "piheni" a kártyát. Szóval hétvégén sem nagyon van ideje.
2017. okt. 27. 17:17
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem. De ilyen szintű emberrel nem lennék közeli kapcsolatban.
2017. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
csinálnék nélküle programot, ennyi
2017. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!