Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesztek ha megcsalnak/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek ha megcsalnak/ megcsalnanak titeket?

Figyelt kérdés

Ha megtudjátok hogy a párotok megcsal ti bosszut alltok mielott elkulditek a fenebe?

Szamomra elegtetel ha elobb latom szenvedni mikozbe azt se tudja hogy en voltam. Valaki hasonloan velekedik mint en? Ha lehet kort is irjatok es hogy milyen neműek vagytok. Koszi

20/F


2017. nov. 10. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a bosszúban.

22/F

2017. nov. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én ha megtudnám kidobnám

bosszút állni? még több időt pazaroljak rá???


24F

2017. nov. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha megcsalna valaki és megtudnám, azonnal kész, vége lenne köztünk, mindennek.


Attól, nekem nem lenne jobb, ha visszacsalnám, mert akkor én is lesüllyednék, egy ilyen, értéktelen ember szintjére, annak meg mi értelme lenne?


Ha meg, olyan vak lettem volna, hogy nem vettem észre a jeleket, hogy megcsalna, vagy nem vettem észre, hogy nincs rendben köztünk minden, akkor valamilyen szinten, meg is érdemeltem volna, hogy megcsaljanak.

2017. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Heart of Darkness ***** válasza:
Én olyan gyorsan távolítanám el az életemből amilyen gyorsan csak lehet. Megszakítanék vele minden kapcsolatot. Nem fecsérelném az időmet arra, hogy bosszút álljak, attól nekem nem lesz jobb csak rosszabb, hogy bántottam vagy rosszat tettem ellene.
2017. nov. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez alatt a bosszu alatt nem azt ertem hogy vissza csalom,hanem sokkal masabb dolgot hiszen mindenkinek megvan a gyengepontja tudom mi fajna neki a legjobban, egyebkent idosebb nalam par evvel.
2017. nov. 10. 12:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Elsőre: "Úgyis tudtam, hogy ez lesz /Valóban: hetekkel korábban leírtam, hogy ez fog történni és valóban így is lett!/


Aztán kicsit rosszul lennék és élnék tovább, talán egy kicsit még pesszimistábban, mint addig.

2017. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pontosítok: semmiféle bosszúban nem hiszek :)
2017. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%

A bosszú egy kicsinyes és primitív dolog.

Nyilván fájna és azonnal szakítanék.

2017. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer megcsalt valaki,onnantól kezdve nem érdekelt engem se a hűség,megnyugtatott hogy van olyan dolog,amiről ő nem tud :) Bosszúval nem szoktam foglalkozni.
2017. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem hinném, hogy bosszút állnék. Tovább állnék szépen.
2017. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!