Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnêk feleség/anya lenni, de ő nem úgy nézz ki hogy akarja mind ezt! Meddig várjak rá?

Figyelt kérdés
5 ève vagyunk együtt...együtt is élünk ő elmúlt 30 éves....pár év ès èn is betöltőm! Èn nagyon szeretnêk eljegyzést, esküvőt, gyereket de ha ràkerdezek mindig az a válasz jön: majd, és nekem ez nagyon rosszul esik! Körülöttem mindenkit eljegyeznek, elvesznek, babàjuk lesz és tudom csúnya dolog de irigy vagyok rájuk, hisz annyira de annyira szeretnèm èn is! Sokszor mondtam ezt màr neki, de valahogy olyan mintha nem érdekelné! Az a baj neki a számítógép játékok az élete és hiába szeretem nem tudom mi tevő legyek...soha semmibe nem segít csak ül a gèp előtt is játszik!

2017. nov. 10. 20:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Ellenben veled, ő még éretlen ehhez a témához, szerintem ne erőltesd.
2017. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%
semeddig naivka,hülyit,hiteget,tök gyerekes ember,és te komolyan,ilyentől akarsz gyereket? nőj már fel butuska,hiszel a mesékbe?
2017. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%

5 év után van valami oka a halogatásnak? Mennyire stabil az életetek? Beleférne a lehetőségeitekbe egy gyerek?

Mondjuk nem túl biztató jel, hogy ennyire rá van kattanva a játékokra. Én is szeretek játszani, de nem vagyok függő.

2017. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
szted az ilyen apának való? több eszed legyen.
2017. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
52%
fordított esetben én ilyen nőt nem vennék feleségül...már, hogy olyat aki nem akar se gyereket, se semmit, mint a pasid.
2017. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%
"Az a baj neki a számítógép játékok az élete és hiába szeretem nem tudom mi tevő legyek...soha semmibe nem segít csak ül a gèp előtt is játszik!" - 22 evesen nem vesztegetnem ilyen balfarokra az idomet, nemhogy meg azon agonizaljak, hogy nem akar felesegul venni. Kellene a francnak az ilyen nagy gyerek egy eletre...
2017. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Van saját házunk, munkának...megvan úgy mindenünk ami kell..! Mindenki ezt kérdezgeti mikor jön a gyerek? Kezdek belefáradni, mert amúgy jól megvagyunk mondjuk ez a sok számítógép játèk már sok....amitt sokszor szóvá is teszek és olyankor pár napig talán jobb a helyzet, de azon kívül minden jó lenne! Tudom, hogy szeretne gyereket máskor beszèltünk róla, csak nem értem mikor!? Jó kicsit ezt kiírni magamból, mert a barátaimnak ha mondom azt mondjàk úgyis akar majd megfog változni e téren stb stb....
2017. nov. 10. 21:06
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
minek vagy ilyennel 5 éve? 5 évet elpazaroltál az életedből.
2017. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
Ha megvan mindenetek, akkor éretlen és húzza az idődet.
2017. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%
soha nem fog változni,de te csak pazarold rá az éveid mire megvénülsz.édes istenem ilyen nőket.
2017. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!