Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti hogy kezelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy kezelitek azt, amikor a párotok és az édesanyátok ki nem állhatja egymást?

Figyelt kérdés

2017. nov. 10. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyikőjüket sem kell félteni, mindkettő meg tudja védeni magát. Én, próbálok minél kevesebbet a kereszttűzben lenni és minél kevesebb alkalmat találni arra, hogy találkozzanak.

Ünnepekkor moderálják magukat, de ez van, két dudás egy csárdában, nehezen fér meg.

De választani választok közöttük, ezt meg is mondtam nekik. Az édesanyámat nem dobom el, egyértelmű okok miatt, a nejem szintén fontos, szintén érthető okok miatt. Megmondtam, hogy hagyjanak ki a kisded játékaikból és rendezzék le maguk. Ennyi!

2017. nov. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Jav.: * nem választok közöttük
2017. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na igen,de mégis jobb lenne ezt neked lerendezned. Így mindig szivatni fogják egymást.
2017. nov. 10. 07:59
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Miért kéne nekem lerendezni?

Felnőtt nők, nem? Nem gyerekek közti vitát kell lerendeznem, nevetséges!

Ők, ezt tudják kezelni.

Ha te nem jössz ki az anyósoddal, oldd meg, nehogy azt várd már el, hogy a férjed rendezze le helyetted a csatáidat.

Ha meg ezt várod, akkor még nem nőttél fel, bogaram.

2017. nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Tudnom kellene melyik fél kezdi cseszegetni a másikat. Édesanyám nem.

Barátnőm megválaszthatom.


Édesanyám kezdi: különköltözünk és kevesebb kontaktus

Barátnőm kezdi: szakítok vele

Mindkettő hibás: különköltözünk és kevesebb kontaktus

2017. nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Ebben szerencsém van, mutter nem szól bele a kapcsolataimba, csak ha már tényleg gáz.

Valszeg rájuk hagynám.

2017. nov. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem jönnék össze olyannal, aki képes ki nem állni valakit.
2017. nov. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Amikor már látom,hogy kezd borulni a bili,akkor óvatosan lesunnyogok a haverokhoz a kocsmába.Igaz,hogy utána közös erővel engem csesztetnek,de addigra már elérem a leszarom szintet.
2017. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!