Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja el az ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja el az ennek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.picit hosszú lesz.8 éve vagyunk együtt a parommal. Előző kapcsolatból van egy gyereke aki mindent megkap,rendszeresen taliznak stb.Sajnos esel vannak problémák mivel csinál olyan dolgokat ami szerintem nem fér bele.de a békesség miatt inkább nem szóltam erte.( pl szülinapozni hívta a paromat ??!kettesben) stb Lenyeg az egész dologban ,h a párom szülei is mai napig őt szeretnék mivel egyhangú családból származnak. Én nem vagyok gazdag így nem is szeretnék 8 év alatt 2 láttak. Talán a muszály miatt elfogadták.Most mivel babát várok ,nekem ez nagy boldogság megbeszéltük a parommal .,idelye elmondani 3 honaphónap letelt.Azt mondta ,elmondta .ma kiderült h nem mondta el az exnek!! Mivel kérdőre vontam ,h miért is nem ?? Az lett a vita vége, h én csak azért akarom h minél hamarabb tudja ,h bántsam??!!!!! Miért fontos ez nekem ez a mi dolgunk.Talan azért, h már ne próbálkozzon,unalmas h heti 4 szer is kitalál mindent ,h miért rohanjon a párom segíteni.Ő megy mert a gyerek miatt.ne legyen az h nem foglalkozik vele.en meg tűrök.Rosszul esik h lassan titokban kell tartani nehogy ne tetszedjen az exnek.h babank lesz.( nem voltam szerető de semmi mikor össze jöttünk 2 éve külön voltak)
2017. nov. 11. 02:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Az EXNEK? Akart lenni
2017. nov. 11. 02:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Lattad, hogy ilyen. Akkor most miert lepodtel meg, hogy nem fordult ki onmagabol csak azert mert epp most neked is csinalt egy gyereket?
2017. nov. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ilyen volt .Sőt .azért is vállaltam gyereket tőle mert az a másik kapcsolatábol való gyerekével is nagyszerűen banik
2017. nov. 11. 07:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

8 éve ez van, hogy az exnek ugrik mondenre. Kettesben szülinapozni? Na nee...

Tudtad ilyen, megis gyereket vállalsz vele. Erre mit lehet mondani?

2017. nov. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az h segít abba em szóltam bele.Csak ezt nem értem h miért nem mondja el neki a baba dolgot.ma ra kérdeztem azt mondta,hogy semmi közé az EXNEK ehhez
2017. nov. 11. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!