Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerény visszafogott, folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerény visszafogott, folyton bűnbánó arcú fiúból hogyan válhatott ilyen öntelt hólyag?

Figyelt kérdés
Féléve vagyunk együtt, azelőtt mindig csak kedveskedett, hálálkodott nekem, mostanában viszont észrevettem, hogy elkezdett flörtölgetni más lányokkal is. Mikor megismerkedtünk még csak egy gátlásos, félénk fiú volt. Hogy változhatott meg ennyire? 24/N

2017. nov. 11. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Elszaladt vele a ló, nyeregben van...de majd r/\baszik mikor otthagyod és összejön az egyik flörtös szörppel, aztán az meg majd ott csalja meg ahol akarja. :DD
2017. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Túlságosan magabiztos lett melletted, elfelejti "honnan jött", hogy ki karolta fel..
2017. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Hagyd el, jobbat érdemelsz, bár a mai világban már csak normális nő van, férfi nem igen ..
2017. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megjött az önbizalma: eddig nyomi lúzer volt, most meg kirúgta magát.


Egyszerűen szólva az inga átlendült a másik irányba és amíg eddig kisebb volt a valós énjénél, most nagyobb, mint az eredetije.


Segíts neki, hogy visszataláljon önmagához (de vigyázz! az NEM az áltaad megismert nyuszifiú, hanem kábé a mostani és az akkori ÁTLAGA!)

2017. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem ez középiskolában történt meg.

Nem érdemes kedvesnek, segítőkésznek lenni.

2017. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 CFB ***** válasza:
Te vagy a biztos támasza. Ha valaki visszautasítja, te még mindig ott vagy neki. Elszaladt vele a ló. Én szakítanék vele, vagy leülnék, és megbeszélném vele a dolgot (a másodikat ajánlom. A szakítás rész nekem a személyiségem miatt van, nem számok időt ilyen emberekre, de úgy az első jelektől). Reméljük megpróbálja megérteni, és fel is fogja, mi történt vele fél év alatt.
2017. nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted akkor ne engedd el, viszont üljetek le és beszélgessetek el komolyan, ha azután sem változik a helyzet, akkor viszont hagyd, mert akkor lehetséges, csak és kizárólag te ismerted félre, és valójában ő ilyen, előjött az igazi énje.
2017. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!