Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az elérhetetlennek tűnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az elérhetetlennek tűnő és kimért/ visszafogott nőkért vagyok oda?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam ma, hogy ez vajon olyan lehet, mint a nőknél, hogy a rossz fiúkra buknak (a többség, de nem általánosítok)?!


Adott egy huszon évei végén járó nő akit egy közös baráti társaságból ismerek, de még csak rövid ideje, 2 hónapja.

Jelenleg nincs párkapcsolatom, de ez a nő nagyon megmozgatta a fantáziámat.


Tudni kell róla, hogy elég komoly végzettsége/ állása van. Jelenleg neki sincs párkapcsolata, de a beszélgetéseink alapján nem is akar egy darabig "komoly" kapcsolatot.

Elsőre kimértnek, visszafogottnak és hűvösnek tűnik. Tartja a pár lépés távolságot, nem nagyon mesél a magánéletéről. Emellett viszont szimpatikus, közvetlen, mosolygós, "nagydumás", és gyönyörű.Igazi nagy falat.


Viszont nagyon önálló ami kicsit megrémiszt. Semmi "gyámoltalanságot" nem látok benne. Ami persze szimpatikus bizonyos szempontból, de elgondolkoztat.

Nekem mégis a megközelíthetetlen kategóriának tűnik. Nem is tudom, hogyan kezdjek hozzá, pedig a harmincpár évemmel már volt pár kapcsolatom.



Volt már szerencsétek ilyen nőhöz? Működött? Hogyan próbálkoztatok?


2014. szept. 16. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy veszem észre inkább a könnyen megkapható nőkért vannak oda a férfiak.
2014. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, sokszor. Viszont azoknak a férfiaknak annyi is az igénye önmagára és arra , hogy legyen egy normális párkapcsolatuk.

De akinek nem csak szex kell...

2014. szept. 16. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy baratnom volt ilyen, es minden vagya egy jo kapcsolat volt, de elegge nehezen sikerult neki, mert olyan megkozelithetetlennek tunt, de a vegen rabeszeltuk, legyen kicsit baratsagosabb, azonnal teljesult a vagya, azota ferjhez ment es van egy kisfiuk.. Tehat attol meg, hogy kifele ilyennek tunik, lehet belul nagyon is maganyos, ne ajuljal el tole, o is csak egy egyszeru halando, hagyd figyelmen kivul az o viselkedeset, legyel kedves vele, hivd el randira, hidd el akarja o is..
2014. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt látom még komoly párkapcsolatokra is a könnyen megkaphető nők kellenek.
2014. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azert ne ruhazd fel minden erennyel, lehet o is egyebkent egy harpia, csak kicsit magasabban hordja az orrat...
2014. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azzal értek egyet aki szerint nincs elérhetetlen! Ha te sz a pasi lennél akit ő pont keres akkor nagyon is engedné a közeledést, sőtt félreérthetetlen jeleket küldeni! Igen mindenki csak egy halandó, és vágyik a megfelelő társra!
2014. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért a 2 hónap alatt megismertem annyira, hogy bátran mondhatom nem hárpia, sőt elég megnyerő személyiség!

Nem ruházom fel erényekkel, de ami tény az tény.

Az ilyen fajta nők biztos tisztában is vannak vele, de ettől függetlenül nem gondolnám róla, hogy el van szállva magától!

2014. szept. 17. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!