Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ritkán van szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párommal 7 éve vagyunk együtt, van egy kisfiúnk is. Nem vagyok szupermodell, nem tökéletes a testem, de nem lehet ez a gond, hiszen pozitív visszajelzéseket kapok, bepróbálkoznak más férfiak. A párom vmiért mégse akar szexelni. Azt mondja nincs velem baja és amikor szexelünk úgy érzem nagyon oda van értem, de nekem kevés. Általában 2 hetente egyszer van, de volt már, hogy egy hónapig se volt. Van, hogy elutasít, és nagyon megalázónak érzem, önbizalmamat kinyírta teljesen.

Nem nézem ki belőle, hogy megcsalna, arra utaló jeleket sem ad, de azok akiknek ezt elmeséltem egyértelműnek tartanak egy másik nőt. Létezik, hogy neki ennyi elég és nem csal meg? Leginkább férfiak válaszát várom, hogy ők hogy vannak ezzel, van e itt olyan férfi akinek valóban elég ritkán a szex? Köszönöm!


2017. nov. 11. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet, ő nem kap másoktól pozitív visszajelzéseket.
2017. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha minden oké a kapcsolatban, meg veled is, akkor nincs az az Isten, hogy egy férfi ne törekedne arra, hogy megfektessen szerintem. Nem feltétlen az van, hogy megcsal, lehet lelki ok is. Kérdezz rá, nyomasztja-e valami. Nem ezzel kapcsolatban, csak úgy általánosságban. Hátha az a baj.

31/f

2017. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
lehet, h neki ennyi elég. Egyébként egy férfi libidóját rengeteg dolog befolyásolhatja. Akár általános fáradtság és stressz is....sok oka lehet :T
2017. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
monoton,ismétlődő dolgok miatt,kevés a szex.
2017. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Többször próbáltam már vele erről beszélni. Nem igazán lehet. Azt mondja semmi baj. Egyébként a kapcsolatunk jó, nem veszekszünk, tök jól elvagyunk és épp ezért nem értem miért van ez.
2017. nov. 11. 20:37
 6/15 anonim ***** válasza:

Gyakoroljátok érzelmeiteket.

Ennyi felesleges adatot basszus...

2017. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az elején is ilyen volt? Ha igen, akkor nincs baj, az én férjemnek is bőven elég heti 1-2 alkalom, pedig én bőven benne lennék többen is. Ha korábban aktívabb volt, akkor viszont fura, hogy kisebb az érdeklődése.
2017. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, régen több volt, pár éve egyre kevesebb
2017. nov. 11. 21:33
 9/15 anonim válasza:
Kar h nem mond semmit. Az ok nelkuli libido csokkenes hattereben allhat cink hiany is.
2017. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami elvonja a figyelmét. Munka, hobbi, közösségi oldalak, alkohol, drog, betegség, depresszió, barát, barátnő.

Amióta devizahitelem van nekem is csökkent az érdeklődésem a szex iránt, a túlélésre játszunk.

2017. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!