Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ritkán van szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párommal 7 éve vagyunk együtt, van egy kisfiúnk is. Nem vagyok szupermodell, nem tökéletes a testem, de nem lehet ez a gond, hiszen pozitív visszajelzéseket kapok, bepróbálkoznak más férfiak. A párom vmiért mégse akar szexelni. Azt mondja nincs velem baja és amikor szexelünk úgy érzem nagyon oda van értem, de nekem kevés. Általában 2 hetente egyszer van, de volt már, hogy egy hónapig se volt. Van, hogy elutasít, és nagyon megalázónak érzem, önbizalmamat kinyírta teljesen.

Nem nézem ki belőle, hogy megcsalna, arra utaló jeleket sem ad, de azok akiknek ezt elmeséltem egyértelműnek tartanak egy másik nőt. Létezik, hogy neki ennyi elég és nem csal meg? Leginkább férfiak válaszát várom, hogy ők hogy vannak ezzel, van e itt olyan férfi akinek valóban elég ritkán a szex? Köszönöm!


2017. nov. 11. 20:09
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nálunk is ugyan ez a helyzet! 4éve vagyunk együtt, úton a baba, de kb 1éve alig ér hozzám! Pedig megpróbáltam mindent! Pl a 3ast! De az csak rontott a helyzeten! De a barátnőm teste jobban érdekelte akkor! S nekem regél(t) hogy vele mien joo volt. Próbálom feldobni a szexet, rucikkal stb, de semmi haszna! Én már bele törődtem!
2017. nov. 13. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
uhh basszus, nem lennék a helyedben utolsó :( Nem értem mi van ezekkel a pasikkal
2017. nov. 13. 15:21
 13/15 anonim válasza:
2017 teszi velük! 😊
2017. nov. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekünk hullámzó a nemi életünk.

Amikor megszülettek a gyerekek, akkor értelemszerűen inkább velük foglalkoztunk.

Amikor a legkisebb gyerek is külön tudott aludni tőlünk, akkor lett gyakori ismét a szex.


Most viszont úgy érzem, hogy a párom nem kívánja a szexet.

Egyre gyakrabban kijátssza a "fáj a fejem" vagy a "fáradt vagyok" kártyát.

Este már úgy bújunk össze, hogy nem is gondolok a szexre. Többször előfordult, hogy szex után nem tudott elaludni, felpörögött, és ilyenkor olvasással üti el az időt, másnap meg szédeleg az álmosságtól.

Azt mondja oldalról ne, mert az a lustáknak való. A lovagló póztól elfárad. A misszionárius póztól én fáradok el.

Az egymástól való elhidegülés egy hosszú folyamat aminek sok-sok apró összetevője van.

Kezdve ott, hogy megváltozik a partnerünk bőrének az illata, megváltozik a bőrének a tapintása, és még sorolhatnám.


Most bejött az életembe egy 10 évvel fiatalabb anyuka, aki sokat panaszkodik a férjére, mert elhanyagolja, és a beszélgetések során úgy érzem, hogy megvan benne az a fiatalos pajkosság mint ami a feleségemben volt 10 évvel ezelőtt, és azt a farkam is pontosan tudja.

Ha a közelében vagyok elönt a forróság és a szexuális vágy, múltkor fél óráig tartó erekcióm volt egy találkozás után.

2017. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Most mi is ebben vagyunk. Csak az a durva hogy nálunk a férfi nem akarja :( pedig mindig azt mondja szex után hogy úristen de jó volt és élvezi is látom, de vmiért neki elég gyakran. Én meg többször szeretném és már én is gondoltam rá, hogy talán majd más megadja amit ő nem.
2017. nov. 15. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!