Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmondani friss párkapcsolatban, hogy biszex vagyok, és volt már párkapcsolatom férfival?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a barátnőm hogy áll ehhez a témához, és, hogy érdemes-e tudnia erről.

3 párkapcsolatom volt előtte, 2 nővel, 1 pedig férfival. Az egyik nővel rövid kapcsolatom volt, a másik 2 embert pedig tiszta szívemből szerettem.


25/F


2017. nov. 11. 22:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%

#10


Nekem nincsenek mocskos titkaim ez az első, a negatív tulajdonságaimat pedig úgyis közlöm, akár az elején is. Most mit kell azon szégyellni, hogy türelmetlen vagy forrófejű, vagy önző vagyok néha?

Tudod, ha szégyelled magad, amilyen vagy, akkor az már régen rossz. Akkor minek ismerkedsz a másikkal? Előbb akkor magadat tedd rendbe, hogy merd vállalni önmagad.


Az utolsó két mondatod pedig csak az én mondatom kiforgatása.

H..lye gyerek, senki se órabérben ismerkedik, hanem mert társat keres magának.

De ha pl. eltitkolja, hogy pl. drogozik, vagy lefekszik a másik nemmel, vagy szerencsejátékfüggő, vagy alkoholista, az előbb utóbb úgyis kiderül, miért nem lehet őszintének lenni már az elején a másikkal, hogy a másik tudja, hogy ő ilyen, és legyen lehetősége eldönteni, hogy szeretne-e így is kapcsolatot létesíteni vele.


Nem álszenteskedni kell, hogy az elején mutassuk az erőset, a f..szát, hogy milyen pozitív vagyok, nemcsak ebből áll az ember.

De sebaj, a hozzátok hasonló mentalitású, szőnyeg alá seprő egyének szoktak sokat koppanni.

2017. nov. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én anyuka vagyok, és igen, mindenkivel közlöm az első randi előtt. Megnézném a fejüket, mikor 2 hónap után derülne ki.


Undorító álszeng dolog ilyen megosztó dolgot letagadni, hogy már ne akarjon kidobni a másik, mert megszeretett.


Másrész úgyis rá fog menni az ember kapcsolata, ha a másik nem bírja az ilyesmit. Eszébe fog jutni minden csóknál(nekem eszembe jutna) és kinyírná a kapcsolatot. Csak fájdalmat okoz így 2 embernek. A hazugságról nem is beszélve.


Undorító önző dolog elhallgatni súlyos dolgokat. Nyilván az senkit nem érdekel, ha mondjuk csak 2es lett a diplomamunkája, de az már inkább, ha mondjuk nem lát a fél szemére, vagy hallókészüléke van, esetleg örökletes betegség van a családban.


Nálunk is van egy, jól néznénk ki, ha a gyerekvállalás felmerüléséig titkolnám, hogy én bizony nem fogok szülni, mert oroszrulett, csak azért, hogy ne dobjon.


Gyáva, önző és aljas vagy kérdező, remélem, mikor kiderül alaposan megaláz és lejárat majd az alattomos viselkedésedért.


Nem, nem a biszexualitásért, az csak kb a kétharmadnak kizáró ok(volt itt kérdés), és nincs rajta semmi szégyellnivaló, hanem a viselkedésedért.

2017. nov. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én mindenképp azzal kezdenék egy kapcsolatot, hogy az ilyen fontos dolgokat megosztom a párommal, hisz ahogy az előttem szólók is írják, ne kelljen koppannia amiatt, hogy esetleg beleszeretsz egy pasiba mellette... Ha előítéletes, akkor derüljön ki időben. Szerintem egyébként nincs ezzel gond, és ha beleszeretünk másba a párunk mellett teljesen mindegy, hogy milyen nemű... Nekem legalábbis lehet, hogy nem az lenne a legfontosabb, de én általában a szerelmi ügyekben teljesen egyedi véleményt képviselek :))


23/N

2017. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem hazudtam semmit, nem tagadtam, hanem nem is kérdezte. Nem volt erről szó, és nem is fogom felhozni. Irreleváns. Ha egyszer kiderül, és baja van vele, megaláz akkor jót röhögök, és csámcsogok neki kicsit azon, hogy férfiseggekben is járt az a farok, ami benne is. :D

Nem szeretek bele MELLETTE férfiba, nincs szükségem egyszerre 2 emberre, és kva unalmas már a feltételezés. Ha beleszeretek másba, akkor ott alapból le kell zárni a kapcsolatot, mert nem jó.

2017. nov. 15. 22:13
 15/17 anonim ***** válasza:
53%

De szánalmas vagy. Hogy kérdezzen rá olyanra amiről fogalma sincs?

Nincs senkire se ráírva hogy biszex vagy homo.

Mindenki úgy gondolja, mivel az az alap, hogy hetero az a személy, akivel ismerkedik (ha külön neműekről van szó).

Miért feltételezze rólad azt, hogy biszex vagy?


Téged se az eszedért fognak szeretni!


Eltitkolsz előle valamit, nem mondod el, ergó hazug vagy. Sőt, még gyáva nyuszi is vagy, mert nem vállalod önmagad.

Mi van, ennyire szégyelled hogy biszex vagy?

2017. nov. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%

Te random rákérdeznél, hogy az az érdekes folt az aids jele e a testén?


Utolsóval egyetértek, alattomos sunyi kis dög vagy.


Nem buta, csak annak tetti magát, igazi gyáva konfliktuskerülő önző dög.


Megérdemelné, hogy a csah eltitkoljon valami fertőző betegséget előle. Illetve bocs, igazából ez nem is hazugság meg titkolás, csak egyszerűen nem kérdezett rá senki.


Remélem leszárad a farkad.

2017. nov. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Hátmerugye... az őszinteség bástyái itten mind azzal kezdik az ismerkedést, hogy kitálalják a legféltettebb negatív titkaikat egy ismeretlennek.


Utána meg itt osztják huszonnégyben az igét, mer' nem kellettek a kutyának se. Igaz, cserébe a titkaikon röhög a fél város. :)

2017. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!