Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem soha nem lehet párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem soha nem lehet párkapcsolatom, csak mert az edzőm férfi?

Figyelt kérdés

7 éves korom óta úszni járok. Most már külföldre megyek versenyekre és az edzéseim is gyakran máshol vannak. Apa volt az edzőm 14 éves koromig. Utána egy másik férfi lett az edzőm aki 2 évig volt velem. 16 éves korom óta pedig az edz akinél jelenleg is vagyok. 5 éve járok hozzá. Edzések napi szinten vannak, havi 3 nap pihenőm van,de az mindig máskor.Nekem nem az úszàs az életem. Van időm másra is. Nem a sportból szeretnék megélni,de amíg tudom addíg szeretném csinálni. Három férfi is ott hagyott,mert féltékenyek voltak az edzőimre, szerintük kevés időt voltam velük stb. Nem értették meg,hogy az optimális közelség megteremtéséhez fontos, hogy emberileg is megismerjék egymást a felek, az edző és a játékos és lehetőség szerint a sportkörnyezeten kívüli közös programokra mentünk. Itt fény derült olyan magánéleti problémákra is, melyek befolyással voltak az edzésmunkára. A mostani edzőmmel már kialakult a megfelelő mértékű közelség, benne bízom a legjobban és az apámban ők segítenek legtöbbet a felkészülésben. Most van egy párkapcsolatom ami még nagyon nem áll stabil lábakon. Jelenleg dolgozom és csak az edzésekre járok. Versenyek idén már nem lesznek.Így ugyan annyi időt tudok lenni a párommal mint szerintem a legtöbb ember. Csak pár hónapja vagyunk együtt,de mindig rólam van szó. Hogy én milyen kapcsolatban vagyok az edzőmmel, szinte már baráti. A mostani párom találkozott az edzőmmel nem is egyszer. A barátom akart eljönni megnézni,hogy milyen egy edzés. Amikor a kocsiban voltunk már teljesen elvette a kedvem,mert dőlt belőle a rosszindulat. Az zavarta, hogy napi szinte találkozok az edzőmmel,milyen kár,hogy férfi,nem érti miért ilyen közvetlen és miért szoktunk néha edzéseken kívűl máshol találkozni. Mivel korábban leírtam,hogy miért és miről van szó,ezért most nem ismételném magam. Minden edzőmmel ugyan ez volt. Kiskoromban is elmentünk az edzőmmel kajálni, vagy hétvégén közösen mentünk futni,csináltuk a gyakorlatokat,később megbeszéltük,hogy a következő edzésen mi lesz és stb. Nem tehetek róla,hogy minden edzőm férfi volt eddig. Szerintem ebből a kapcsolatból is szakítás lesz,mert folyton úgy érzem hogy csak ellenőrizgetni jött az edzésekre,később meg bombázott a kérdéseivel.


Szerintetek soha nem lehet párkapcsolatom így?


Mellesleg mindig csináltam a "barátaimm" programokat. Volt,hogy készültem meglepetéssel,ugyan annyi törődést és figyelmet kapott tőlem a másik amennyit ő adott nekem.


2017. nov. 9. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Jaj. Sajnállak. Hát egyszer csak jön egy normális fszi, aki megérti, hogy ez neked kvázi munka. Amúgy nagyon élveztem a soraidat olvasni, rém intelligens lánynak tűnsz. Sok sikert neked! (egy "néni") :-)
2017. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Valassz noi edzot oszt kész vagy válassz ismerkedj A tfn
2017. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

21-szer írtad le az "edz" szót valamilyen formában amiből 12-szer az edzőről volt szó. Nem lehet, hogy mégis az edződbe vagy szerelmes?

Mellesleg milyen bugyuta kérdés már ez? Ha nincs időd kapcsolatra akkor nincs. 90 évesen majd lesz amikor már csak nem az úszás lesz az életed.

2017. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez nyilván gondot okoz sok férfi számára. Gondolj bele az ő fejükkel, DE van, akinek ez így is belefér, és veled marad, még ha keveset is lesztek együtt. Ne add fel, minden tiszteletem a tiéd. Még fogod találni a megfelelő társat. Hajrá!!!
2017. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerelmes nem voltam még senkibe,de a barátomat akivel jelenleg még együtt vagyok,őt nagyon szeretem.
2017. nov. 9. 12:04
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nekem nem ez az életem,de nagyon szeretem csinálni amit most csinálok és nem akarom abbahagyni egy ideig. Plussz oka ként még világot is láthatok kicsit.


Az a baj,hogy azt gondolják az emberek,hogy az,hogy úszom és megyek edzésekre,versenyekre ez önmagában kitolhatja azt az életszakaszt, ami a családalapításról szólna,párkapcsolatról.


Pedig ez inkább arról szólt,hogy mivel korán kezdtem úszni, akkor korábban értem el olyan sportbeli teljesítményt, amely NEKEM MÁR MOST elég! Én nem akarok olimpikon lenni meg örökké eleve nem csinálhatom ezt. Nem töltöttem kevesebb időt a barátaimmal, párommal. Edzés után nem pihenni szoktam hanem mentem a barátomhoz még akkor is ha este 8 után végeztem az uszodában.

2017. nov. 9. 12:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok amúgy gerontofil. Az edzőm 34 éves én meg 21. Az elöző oktatóim is harmincasok voltak. Nem a korosztályomról beszélünk.
2017. nov. 9. 12:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem feküdtél le egyikkel sem akkor mond meg a barátodnak, hogy a múltban sem csináltál semmi olyat ami több egy edző-játékos szoros kapcsolatánál és vagy annyira hű magadhoz és a partneredhez, hogy soha nem is fogsz ilyet csinálni. Határozott kijelentő mondatokkal az igazat el kell mondani, ha ebből nem ért, akkor fel kell ajánlani a szakítás lehetőségét.


Valószínűleg nekem is fura lenne kezdetben egy ilyen helyzet, de ha igazán szeretném és akarnám a nőt akkor nem rinyálnék hanem hinnék neki. És a lelkére kötném a becsületét. Leszögezném, hogy soha nem féltékenykedek, de tudjon róla, hogy ha egyszer is kiderül, hogy megcsalt akkor azonnal szakítás van és esély sincs az újrakezdésre.


Ne haragudj, de szerintem valami nyámnyila pocsök a barátaid. Valamiért ezekbe zúgsz bele.

2017. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le senkivel sem,csak nem rég veszítettem el a szüzességemet a barátommal. Az elöző "barátaimmal" odáig nem jutottunk el. Az edzők nem huszonévesek,legalábbis akik engem oktattak azok mind az "idősebb" korosztályba tartoztak. Olyan mintha 2 apukám lenne. Elképzelni sem tudom,hogy bármiféle intimebb kapcsolat legyen köztem és az edzőm között! Soha ilyenre nem is gondoltam és 7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20 évesen sem e körül forogtak a gondolataim.
2017. nov. 9. 12:48
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
34 éveshez aztán nagyon gerontofil lennél, ha még vonzana is picit. Még apakomplexusnak sem nevezhető ennyire kevés korkülönbséggel. Na mindegy, te tudod.
2017. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!