Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sem engednétek meg a barátnőtöknek, hogy ilyen drágán vegyen cipőt?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, mellette dolgozom, ahogy a párom is, illetve neki magasabb a bevétele ösztöndíj és egyéb támogatás miatt, mint nekem, de ez bonyolult (Nem Magyarországon élünk, egészen más a rendszer, nem kezdem el magyarázni).

Nincsen cipőm télre, csak egy rövidszárú bokacsizma. Tavaly-tavalyelőtt még a régit hordtam, ami már tönkrement sajnos.

Kinéztem magamnak egy jó minőségű csizmát, de átszámítva 22 000Ft. Ez a teljes fizetém 1/6-a lenne, illetve az abból fennmaradó összegnek az egy negyed része, miután mindent befizettem.

Illetve van egy kisebb megtakarításom is (1400€).

Sajnos nálunk a Deichmann még a legolcsóbb cipőboltnak számít, 15 ezer alatt nem kapni cipőt nagyon ott sem, illetve nem szeretnék évente újat venni sem.


A barátom megmondta, hogy ennyit nem adunk ki cipőre, mert a fizetésemhez képest nagyon sok.


Igazából én is eldöntöttem, nem költök amíg meg nem lesz ismét a 2000€ fix megtakarítás (ennyi volt, mielőtt kifizettem a tandíjam, bérletetet vettem a szemeszterre, etc), viszont cipőre meg szükségem lenne, lehetőleg még karácsony előtt.


2017. nov. 12. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Kellene egy új topic.

“egyetemisták párkapcsolati problémái” névvel.

Közvetlenül a “tini párkapcsolatok” alatt kellene lennie.

2017. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk ez így működne: Én ha most nem úgy menne a szekér, kinéznék egy jobb áron, viszonylag még okés minőségű cipőt...de az biztos h a páromat úgy kéne lebeszélni arról, hogy ne a drágábbat vegyük nekem.

Mert kaján, és ruhán nem spórolunk.

tehát, az én szám se sírna a drágábbért, de a párom az tuti hogy győzködne, hogy inkább de, vegyük azt, mert egy minőségi termék befektetés évekre. És nem lehurrogna :)

2017. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom hogy melyik országban éltek, de 22 ezer forint Magyarországon is teljesen reális ár egy jobb minőségű cipőre. Azt hittem hogy ilyen 50 ezer forint lesz vagy valami. Esetleg mondj le valami másik, nem alapvető kiadásodról és a megspórolt pénzt add be a cipővásárlásodba.
2017. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Ha közös kasszán lennénk, akkor semmiképpen. Ha a saját pénzéből veszi, akkor felőlem úgy szórja el, ahogy akarja. Mondjuk a Deichmannban érdemes cipőt venni, mert biztos, hogy szét fog menni a garancia vége előtt, így csak egyszer kell cipőre költened, aztán többet soha az életben, mert mindig cseréltetheted garisan.
2017. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Aki hülye, az haljon meg. Ez a véleményem.

Amúgy, ti arabok vagytok, h a Férfi mondja meg, h mit vehetsz a saját pénzedből?

Ráadásul csizmáról van szó, ami egy alapvető ruházat télen..

Jól van, lassan felmegy a pumpám, nem is érdekelnek a birkák tovább.

2017. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

A barátod megmondta!


Jön a tél neked meg nuku cipő ilyen drágát nem!


Nagy lehet a szerelem....


150-körül keresek párom dupláját és nem vagyunk úgy közös kasszán,hpgy a saját szükségleteinket be kellene jelenteni.


22-25-ezerért már jó minőségű bőrcsizmát is vehetsz.Rendelj interbetről,vagy vegye meg itthon valaki és küldje ki neked.


Alap a téli lábbeli és nincs olyan,hogy nem engedik megvenni...-vagy kiskoru vagy?

2017. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
22eFt egy csizmáért nem sok egyáltalán . Én a helyedben megvenném, 20 alatt nem fogsz jó minőséget találni azt garantálom. Megveszel a barátod miatt egy 15eFt-os műbőrt és majd egész télen fagyoskodni fogsz,jövőre meg megint veszel egy 15eFt-ost mert szétment a tavalyi..A barátodról is meg van a véleményem..
2017. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Missi_Key ***** válasza:
89%
Miért a pasid osztja be a te pénzedet?
2017. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

22 ezer nem sok.

Nehogy már a párod döntse el, veszel-e egy csizmát magadnak.

2017. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

30.000-ért vettem cipőt, pedig egyetemista vagyok, és a nyári munka során szereztem meg a kinézett modellre valót.


Én amúgy nem engedném, hogy a barátom beleszóljon abba, hogy mit veszek. Én keresem meg a pénzt, így én döntöm el, mire megy.


22/N

2017. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!