Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadnátok ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadnátok ha a barátnőtök elmenne 2 hónapra?

Figyelt kérdés

Ti mit éreznétek,gondolnátok ha a barátnőtök két hónapra külföldre utazna. A barátnője hívta meg. Japánt akarják elsősorban meglátogatni és ott tölteni pár hetet. Utána Bosniában lennének. Csak ketten mennek. A barátnője a párotokkal tervezte ezt és most szeretnének elutazni.


Nektek ez mennyire lenne nehéz? Nem hiányozna a barátnőtök? Vagy mit gondolnátok?


Csak mert az én barátom vàlasza erre annyi volt,hogy menjél,de vissza se gyere! Mintha azt mondtam volna,hogy örökre megyek. 😕


2017. nov. 13. 18:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%
Én is ilyesmit mondtam volna.
2017. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

És nem tudtok találkozni abban a két hónapban? Nem tud mondjuk egy hétre csatlakozni hozzátok a közepe táján?


Amúgy igaz nem esne jól, mert tudom, hogy nagyon hiányozni fog, de én még bíztatnám is,hogy menjen, mert ez egy nagy élménynek és lehetősének hangzik, amit nem szeretném, hogy csak miattam kihagyjon.

2017. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem teljesen így mondta ki,nyilván többet beszélgettünk róla és nem most hallotta először,hogy kiszeretnék majd menni külföldre,de évek óta a barátnőmmel tervezzük már,tehát nem egyik napról a másikra döntöttem így. Azt is mondtam neki,hogy napi szinte tudnám tartani vele a kontaktot is.
2017. nov. 13. 18:30
 4/27 A kérdező kommentje:

Csak neten tudjuk tartani a kapcsolatot a barátommal,szüleimmel,mindenkivel.

Eltudna szakadni a barátom a munkahelyéről,nem erről van szó. De a barátnőm nem szeretné ha velünk tartana bárki más is. Neki sem jön a férje,nekem sem jön a barátom. Már x éve ezt terveztük és úgy beszéltük meg,hogy csak ketten mennénk. Különben a barátommal minden évben megyünk külföldre 3-4 napra. Nem marad ki semmiből.

2017. nov. 13. 18:36
 5/27 anonim ***** válasza:
41%

Azért évente 3-4 nap külföldön nem igazán mérhető 1-2 hónaphoz!!!


Arról nem is beszélve, hogy számomra ez nagyon furcsa. Oké, barátokkal is kell időt tölteni kettesben, de ilyen nagyobb utakat szerintem a párunkkal illik első sorban tenni, vagy őt is vinni magunkkal vagy hogy mondjam, ha komoly kapcsolatról van szó. Szerintem. Nekem nem esne jól. Ha egy hétről, max 10 napról van szó, akkor oké, még támogatnám is, nade 2 hónap, ráadásul nem MEHETEK, el vagyok tiltva? Pff.

2017. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%

Egy ilyen megmozdulás nálam sem férne bele. Amúgy nyugodtan menjél.

31/f

2017. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Szingli vagyok, Amerikában töltöttem 3 hónapot. Olyanokkal dolgoztam együtt akiket itthon várt a párjuk, érdekes módon senkinek nem hisztizett a barátja/barátnője 3 hónap miatt. Szerintem érthető, hogy évek óta tervezitek ezt a barátnőddel. Ha az ő férje bele tud nyugodni, a te párod miért nem?
2017. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Voltunk már hosszabb utazáson is a párommal. 26 napos volt,de ilyen csak 1x volt eddig.


Mármint mi a fura?

Nem is élvezné a barátom ezt az utat. Csak azt mondja,de tudom,hogy nem! Galériákat,szentélyeket,tempolomokat nézünk. Tokiót és Oszakát szeretnénk látni. Nincsen megtiltva,kérdeztem a barátnőmet,ő mondott nemet! Az ő párja megértette ezt,elfogadta,nem csináltak belőle ügyet. Én is próbáltam beszélni a párommal erről,de nagyon elvan kenődve.

2017. nov. 13. 18:46
 9/27 A kérdező kommentje:

Azért nem örül ennek,mert hülyeségeket feltételezget. Ebbe bele sem megyek,mert így is felcseszem ezzel az agyamat.


Én fordítva támogatnám a barátomat. Ha nem tudok menni,akkor legalább ő menjen! Érezze jól magát és gazdagodjon élményekkel. Hát biztos,hogy nem rontanám el már előre a kedvét és még érzelmileg is zsarolom,mert ÉN nem mehetek valami okból? Ez nem én vagyok! Teljes mértékben támogattam volna.

2017. nov. 13. 18:50
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg azért, mert ti kis 66. senkik (mint a hapsid vagy én) megtiltjátok, hogy menjen.

31/f

2017. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!