Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokkal gazdagabb vagyok mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal gazdagabb vagyok mint a vőlegényem, ez tényleg okozhat gondokat?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, a szüleim elég gazdagok, de már én is dolgozom a saját szakmámban egyetem mellett, és nagyon jól keresek ( nem a szüleim vettek nekem vállalkozást vagy hasonlók, saját erőből csinálom ). Párom viszont mondhatni szegény családból való és ő maga is keveset keres. Én ezen sosem problémáztam, hiszen hamar kiderült a dolog és immáron 3 éve együtt vagyunk, az esküvőt tervezzük. Párom anyukája viszont múltkor olyat mondott, hogy megszakadt a szívem; szerinte a vőlegényemmel sokat fogunk veszekedni a pénzen, és végül szét fogunk menni miatta, mert ő férfiként nem fogja elviselni, hogy jobban keresek nála. Szerintetek van ebben igazság akkor is, ha én sose éreztettem vele/velük, hogy “ jobban megy “, még arra is odafigyelek, hogy ne járjak túl drága ruhákban? Mit tegyek?

2017. nov. 13. 20:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Hóóól?? Haggyad má’

Minden férfi örülne ha sokat keresne a barátnője....én a legjobban. :)))

De komolyan, ilyen nem baszhat be a kapcsolatotokba, haggyad má’ azt az anyóst a gecbe....szard le!

2017. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
ez butaság
2017. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Szerintem már az gáz, hogy egyáltalán oda kell figyelned arra, mit viselsz. Ha valaki személyes inzultusnak veszi azt, ha rajtad drágább ruha van, vagy nem turiból öltözködsz, az gáz egy kapcsolatban.

Ha a párodnak ez nem okoz gondod, akkor ne foglalkozz az anyjával. Ha viszont csak a legkisebb esélye megvan annak, h a párodat ez zavarja, akkor gondold újra az esküvőt, mert nincs rosszabb egy irigy, komplexusos, esetleg anyagilag lehúzó pasinál

2017. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak általában fontos az egzisztencia. Hogy a vőlegényed hogyan érez vagy hogyan fog érezni azt senki nem tudhatja, az anyósod sem jós. Egyébként azt gondlom, hogy ha ilyen fontos egy férfinak az, hogy többet keressen, mint a párja, akkor tegyen érte. Másokra ujjal mutogatni és magunkat sajnálni a legkönnyebb. A vőlegényedet te ismered, mennyire ambiciózus, karrierista, mennyire fontos neki a siker, az anyagiak, mik a céljai és mit tesz a céljaiért.
2017. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
Okozhat. Nálam viszont nem vagy gazdagabb, de még a szüleid sem. ;)
2017. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A pasidat zavarja, vagy csak az anyját? Mert ez olyasmi,ami csak kettőtöktől függ.


22/N

2017. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Páromnak nem fontosak az anyagiak, inkább az, hogy boldogok legyünk. Másodmunkát is vállal, úgyhogy maximálisan megteszi szerintem, amit tud, mindig mondom is, hogy büszke vagyok rá. A falujukban sokszor megszóltak, például akkor is, amikor dolgozni kezdtem, mert “ nem gondolták, hogy én tudok egyáltalán dolgozni “. Ezek nagyon rosszul esnek, de vőlegényem azt mondja, ne törődjek senkivel. Természetesen én mindenben támogatom, adtam már kölcsön neki, ha úgy volt, de ebből sose volt vita, máskor meg ő segít nekem.
2017. nov. 13. 20:16
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon kevés működik hosszú távon. Már gond, hogy figyelsz a ruháid árára. Nagy az esélye, elvált nő lesz belőled.
2017. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
a gazdagság elég relatív dolog, meg a szegénység is. Ez így nem értelmezhető. Mondjál már valami támpontot a vagyonodra:)
2017. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A pasid pénzt kér kölcsön tőled? :O :///
2017. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!