Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszerűen nem tudom elviselni, ha a vőlegényem elmegy kocsmázni vagy akárhova?

Figyelt kérdés
Az előző barátom, amikor elment a haverjaival, többször is megcsalt. Ez annyira mely nyomot hagyott bennem anno, hogy ha most a párom el szeretne menni a barátaival, kb sírógörcs tör rám, és bármit megtennék azért, hogy ne menjen. Nem tudom, hogy tudnék ezen változtatni.
2017. júl. 1. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Talán érett nőként kezdesz el gondolkodni? :D
2017. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ne menj hozzá feleségül.
2017. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Járj pszichoterápiára, és kezeltesd ezt a tévesen kialakult és zavaró feltételes reflexet.
2017. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A harmadikkal értek az egyet.

Az elsővel egyáltalán nem, mert ez egyáltalán nem ilyen egyszerű. A kérdezőt egy régi trauma érte, amit láthatólag egyedül nem tud feldolgozni.

Azt mondani, hogy egyik pillanatról a másikra kezdjen el éretten gondolkozni olyan, mintha valakinek, aki jelenleg egészségtelenül táplálkozni, azonnal térjen át a fitt életmódra. A változáshoz pedig idő kell, és ahogy a 3. mondta: neked pszichológus.

Egyáltalán nem ciki szakemberhez fordulni. :)


21/L

2017. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4. Engem 15-18 éves korom között csaltak így, ahogy a kérdezőt. És lám, 19 évesen az új fiúmnál, nem volt probléma

A különbség: az érettség :D

22 éves fejjel is belátom ezt


Úghogy de, fel kéne nőni. A többi csak humbuk.

2017. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
5-ös, ha már ilyen nagy fölnőtt embör vagy, akkor arról hallottál-e, hogy nem mindenki olyan, mint te?
2017. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös, látszik, hogy érzéketlen vagy, biztos azért nem volt rád hatással! A többieknek köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 1. 16:30
 8/11 anonim ***** válasza:

"fel kéne nőni"

Írni is meg kell tanulni. :-)


Kérdező, beszélgess sokat a vőlegényeddel, nem ciki elmondani a félelmeidet. Valamint a pszichológust én is tudom ajánlani, sokat tud segíteni, hidd el!

2017. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Én azt hittem, felnőtt korra mindenki kinövi a sok kocsmázást. Én 21 vagyok és már csak havi 1x járok, de szerintem ha főállásban és komoly kapcsolatban leszek, pláne olyanban, aminek házasság lesz a vége, max évente megyek inni :D
2017. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es, te ilyen nagy fölnőtt férfiként nem hallottál még az alkoholizmusról?
2017. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!