Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha emiatt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha emiatt szeretnék gyereket?

Figyelt kérdés

Nekem nem volt rendes, normális gyerekkorom sajnos. Igazából nem azért szeretnék gyereket, mert késztetést érzek arra, hogy anya legyek (állítólag ezt kéne éreznem), hanem azért inkább, mert engem rengeteg sérülés ért, és valahol belül pótolni szeretném magamban azokat az éveket.

Tehát, kárpótolni magamban azt a kislányt, akinek nem volt gyerekkora azzal, hogy a saját leendő gyerekemet máshogy szeretném felnevelni. Szükségem van arra az érzésre, hogy képes lennék szeretetet adni annak ellenére, hogy én nem kaptam.

A párom is szeretne gyereket, de még sose mondtam el neki, hogy igazából ez motivál, valahogy olyan magától értetődő volt csak, hogy mindketten szeretnénk, és pont.


24n


2017. nov. 13. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy....valahogy ez a fogalmazás...mintha megkerülted volna a “normális anyai szerepet” és kilyukadtál a normális anyai szerepnél. Úgy értem, olyan felesleges kört érzek a kérdésedben.
2017. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ha saját magad akarod kiteljesíteni egy gyereken keresztül, az nem megfelelő indok a gyerekvállalása.


Az egyetlen elfogadható ok arra, hogy gyereket szülj az az, hogy nagyon szeretnél gyereket.

2017. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Kb mint a gyerek szépségversenyek. Anyuci egy undorító, dagadt disznó, ezért belekényszeríti a gyereket a szépségversenybe, tönkreteszi a gyerekkorát azért, hogy ő szépnek érezze magát
2017. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki azért csinált gyorsan 3 gyereket, mert neki nem volt szép, teljes gyerekkora, ezt akarta pótolni. Aztán rájött, hogy ez felelősség, a gyereket nem lehet beültetni a sarokba, mint egy plüssmacit, mikor meguntuk. Már nem tetszik neki annyira.
2017. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, és amíg nem léptél túl a sérelmeiden ne is akarj gyereket.


Ugyanis jön a "nekem erre nem volt lehetőségem" - és minden szarba bele fogod kényszerítni őt.

2017. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!