Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás vagy nem megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás vagy nem megcsalás?

Figyelt kérdés
A párommal már 5 éve vagyunk együtt és egy fél éve nagyon megromlott a kapcsolatunk nem komonikáltunk sokat, ellaposodott a kapcsolatunk és már bem voltunk olyan érdekesek. Egymás számára kb 3 hete még rosszabbra fordult az egész külön helyen dolgozubj de mindketteb mindig koráb mentünk késön jöttünk ami még több feszültséget kelltet a pénz sem volt az igazi mindkettőnknek a munka is rossz volt és ugye mikor késő este hazaértünk minden feszültsíget kitöltöttünk egymáson addig még mérgesebbre ben fajultak a dolgok már addig fajult el hogy szinte egymáshoz sem szóltunk és pláne még egy ölelést sem adtunk a másiknak mindektten szeretethiányosan boldogtalanul jártuk a mjndennapokat,szakítottunk szenvedtünk mindketten 3 napig bírtuk mivel imádjuk egymást megbeszéltük hogy inenntől mindent máshogy csinálunk a rossz munka vagy bármi ami rossz megkell osztani a másikkal és átkell segíteni a rossz napokon nem mégjobban elnyomni, viszont kiderilt hogy a barátnőmet megkörnyékezte a munkahelyeb egy másik férfi aki tudta hogy párkapcsolatban van mégis ráhajtott, szakítást kihasználva amikor össze volt omolva a férfi elkezdez ninden szépet mondani neki nég azt is kimonta hogy ő jár most szereti és megcsókolták egymást, kibékülünk mert úgy gondoltam én is hibás vagyok nem tödődtem bele ezért belefutott olyan karhába aki megadta neki a figyelmet megbeszéltük hogy átjelentjezik egy másik beosztásba mivel sennit nem szeretne a másik féltől csak teljesen megvolt zavarodva, de kérlek segítsetek jól döntöttem lehet ennek még folytatása, tudom hogy megcsalnk sose csalna meg túl lelkis ahoz ezt se kellet volna elnondania mivel akkor per pillanat nem.voltunj együtt ugye bár mi úgy gondoltuk hogy tényleg vége el is költózött tőlem, de kérlek sélegítsetek valaki akinek hasonló a története vagy jó tanács bármi mert most boldog vagyok hogy tudon megtudjuk javítsni de nem tudom azért tartok attól mivann ha ez a kapcsolatunkban is negianétlődik és attól is hogy ezt eltudom e majd felehtebi vagy csak hogy ne foglalkoztasson előre köszönöm aki megosztja velem hasonló történetét F/24

2017. nov. 14. 04:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyes írás és az elírások miatt csak siettem vele ideges vagyok.
2017. nov. 14. 04:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Kemény dió.
2017. nov. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valami tanács vagy bármi segítség?
2017. nov. 14. 05:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló történetem nincs, de szerintem menthető a kapcsolatotok és jól csináljátok. Jól látod, ez csak valami következménye volt, hogy "más karjaiba futott". Tipikusan az az eset, ha ezen tullendultok, még erősebbek lesztek együtt! Hajrá!
2017. nov. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Ha szeretitek egymast hozzàtok hejre ès ha làssàtok semmi sem javul menjen mundenki a maga dolgàra de csak ùgy ennyièrt ne dobd a kapcsolatot
2017. nov. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is helyre hozható,ha igazán szívből szeretitek egymást s akarjátok s küzdötök ,tesztek egymásért a kapcsolatért!Viszont..Nem tudom mennyire marad meg benned az a csók.Az előzző párommal mi is külön mentünk.Aztán újra együtt Mégis megmaradtt az a szálka h addig volt mással.Ha nem is mondtam ki.S sokat veszekedttünk h ,kivel mit csinált addig... stb.Mi szét mentünk hálisten.Most boldog kapcsolatban élek.Szóval ha tényleg eltudod nézni neki a csókot akkor menthető a kapcsolat!S ha bár mi van ,mindent meg kell veszélni.A kis problémákból lessznek a nagyok.Majd írd ,h mi lett veletek!
2017. nov. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bence_ ***** válasza:

Munkával helyre rakható.

Ha tenyleg jól érzed magad a másik mellett akkor tegyél bele munkát. Legyen fontos számodra a kapcsolat.

Az a csók... Össze volt törve mint a bili füle, jól esett neki, hogy valaki figyel rád. Ez mindenkinek jól esik.

2017. nov. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alapvető kérdés, hogy mindketten újra akarjátok- e építeni a kapcsolatot, és mindketten tesztek- e ezért eleget. Ha igen, van remény, ha nem úgyis vége lesz.
2017. nov. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyakoroljátok érzelmeiteket.
2017. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden szerelem elsilányul, ha nem ápolják a felek. Nálatok is ez történt. Még nem végzetes a helyzet, csak tudatosítani kell magatokban, hogy amit kaptok ettől a kapcsolattól, az nem alanyi jogon jár nektek, hanem meg kell érte dolgozni.
2017. nov. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!