Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hagyjam a természe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ákos13 kérdése:

Szerintetek hagyjam a természetes szelekciót érvényesülni?

Figyelt kérdés

Egy abszolút visszahúzódó fiú vagyok, aki nem tud mit kezdeni a lányokkal.

Sokáig nem is akartam semmit tőlük, aztán idén csak megismerkedtem valakivel, aki eléggé tetszett, és ez kölcsönös volt, de mégse tudtam felé közeledni, amikor találkoztunk, mert egyszerűen nem ment, féltem.


Szerintetek az ilyen életképtelen ember jobb is, ha soha nem szaporodik inkább? Mert én most valahogy ezt gondolom.



2017. nov. 14. 12:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10: beszélni azt tudok, de csak úgy, ha neten ismerkedek meg valakivel. Viszont ha utána élőben találkozunk, akkor ott is megy a dolog, nyilván kicsit idegesebb vagyok akkor.


Itt leginkább a testi érintkezésről van szó, nem merek olyat csinálni, hogy közel megyek egy lányhoz, esetleg hozzáérek, a csók az meg még annyira sem elképzelhető, mert fogalmam sincs, hogy hogyan kell azt. Meg eleve a visszautasítástól is mindig féltem.

2017. nov. 14. 13:14
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Ezt most vicc nélkül írom:


Igyál randi előtt. Én 2 méter és 90 kg vagyok (és a májam már be van járatva) és egy esti randi előtt simán megiszom egy üveg bort. Mondjuk ha este 6-kor találkozunk, akkor fél 5-kor felbontom, fél 6-ra megiszom, aztán még fogat mosok, veszek be rágót, eszek pár falatot és soha egy csaj sem érzi!


Utána a randikon beszédesebb, felszabadultabb vagyok. És nem a hőbörgős, dűlöngélős részegségről van szó, hanem a kellemes, oldott típusúról, ahol még nem ittál túl sokat.

Azt már nem is mondom, hogy pl 1 óra sétálgatás után mindig meghívom a lányt egy kellemes, csendes, igényes beülős helyre, hogy igyunk meg valamit. (mondjuk egy-két pohár bort fejenként 2-3 óra alatt).


22 évesen még szűz fa sz voltam, aztán miután inni kezdtem a randik előtt, azóta 3 év alatt 19 lánnyal voltam.

2017. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát alkoholt nem ittam még soha, szóval nem hiszem, hogy ez jó ötlet lenne... De mondták már mások is egyébként, szóval biztos nem hülyeség.
2017. nov. 14. 13:31
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
Nézd, akkor nyilván nem egy üveg bort kell meginnod. De két doboz 4-5%-os sör belefér. Csak tényleg próbáld ki. Én is emlékszem milyen elkeseredett voltam 20 évesen is. Ilyenkor már érdemes adni a nem konvencionális megoldásoknak is esélyt.
2017. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Annyira már nem fontos. Én feladtam a dolgot, csak kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak erről, jól teszem-e.
2017. nov. 14. 14:28
 16/16 anonim ***** válasza:
72%
Ugyan, nem szabad ilyen negatívnak lenni. Mindenkinek eljön az ideje. Ne görcsölj rá a "párkapcsolatot akarok de azonnal" dologra. Sokkal jobbak a spontán ismertségek, például amikor valamitől feldobottabb vagy. Használd ki ezeket az alkalmakat, és nem árt az sem, ha körbenézel magad körül. A váratlan szituációk sokszor kínálják magukat. Egyszerűen azért, mert nincs ideje az embernek készülni, nem stresszeli szét magát. Ilyenkor jöhet egy "flow" érzés belül, mintha már ismernétek egymást korábbról. Hát ebben az esetben azonnal szóba kell elegyedni. Nyilván meglepő lesz mindkettőtök részéről, de ahogy majd sodródtok az árral, egyre oldottabbak lesztek. :) A többi meg majd jön ;)
2017. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!