Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret 4 év után?

Figyelt kérdés
A párommal eléggé megromlott a viszonyunk,ő ismerkedett mással a hátam mögött. Most időt kért hogy gondolkodjunk... azóta ugyanúgy irogat minden nap,majd mikor kiöntöttem neki a szivem hogy szeretem stb azóta távolságtartóbb így énis kevesebbet írok neki azon meg látszólag olyan mintha kiakadt volna rajta de már nem tudom kibogozni. Azt mondta nem akar szakítani velem de nem tudja mi lenne a helyes döntés. Nagyon félek hogy elhagy mivel én szeretem őt és mindent megtennék hogy megjavítsuk azt ami nem jó. Szerintetek benne mi lehet?
2017. nov. 15. 16:02
 1/5 A kérdező kommentje:

Csak fbn írkáltak,nem volt talàlka,és nem élünk együtt.

22 lány vagyok

2017. nov. 15. 16:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én ugyanebben vagyok 10 év után. A legtöbben erre azt írják, hogy ints búcsút és fogadd el, hogy ennek vége.


Én is ezt tudom mondani. Ja és: az egyetlen amit tehetsz, hogy fogod magad és háttérbe vonulsz. Nem keresed, nem írsz neki. Majd ha ő akar valamit, megtalál téged, aztán ha így alakul (nem fog, arra készülj), akkor majd te eldöntöd mi legyen.

2017. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%

Elhidegültség érzelmek nem helyes gyakorlása miatt.

Gyakoroljátok!

Segítek, ha hajlandóak vagytok tenni, kapcsolatotok halálig fejlesztéséért.

2017. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Ne legyèl màr csicska könyörgöm....Szànalom. Semmi tartàs nincs benned???? Nem szeret màr csak nem akar dobni amìg nincs màs. Nőlj fel!!!
2017. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél naív... Ha nem szeret, mással ismerkedik a hátad mögött, abból már semmi nem lesz. Addig vagy jó neki, amíg nem talál mást.
2017. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!