Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenységi jelenet után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységi jelenet után barátnőm haragszik rám, csalódott bennem. Hogyan lépjünk túl ezen?

Figyelt kérdés

Nem csaltam meg, de nagyon összekaptunk. Barátnőm nagyon féltékeny típus, de olyannak szeretem, amilyen.

Még facebook belépésemet is el akarta kérni én persze megtagadtam. Azt még össze is vesztünk valamin. Legszivesebben kiosztanám, hogy elegem van a féltékenykedéseiből. De akkor csak rosszabb lenne minden.


Most az a szitu, hogy alig szólunk egymáshoz. Pedig 3 napja még a viccesen jövőnket tervezgettük hogy milyen házat veszünk.


Azt mondják mások hogy ne legyek papucs és ne könyörögjek neki hogy bocsásson meg, hanem várjam meg amíg ő lép.


Csak az a helyzet, hogy nagyon haragtartó és makacs.


Na most: Ha írok neki FB-n akkor nem válaszol, ha ráírok hogy miért nem ír, akkor lebasz hogy nem ért rá, hagyjam. Ha nem írok neki, akkor megint lebasz, hogy látszik hogy le se sz arom mivel nem írok neki.


Komolyan eléggé összevesztünk, bizalom is csökkent irántam.


Nőktől kérdezem főleg. Ti ilyenkor mit vártok?


2017. nov. 15. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A lényeget már többen leírták (értelmetlen játszmázás.)


Nem ismeretlen számomra sem a helyzet. Nekem most lett elegem abból, hogy a másik fél ("férfi"), gyerekeskedik folyton...


Megszületett bennem az elhatározás, hogy taktikát fogok váltani - és következetesen be is fogom tartani!

2017. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%

"Azért mert féltékeny a csaj aki nyilván még nem nőtt fel?"


Pontosan. Féltékeny, játszmázós, éretlen hisztérika, ergo egy degenerált selejt, az ilyen semennyi empátiát nem érdemel. Ha valaha lett volna közöd a fajtájához, akkor nem magyaráznál.

2017. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért nálad is van baj. Te komolyan azt hiszed, hogy a párkapcsolati problémákat, kiragadott helyzeteket lehet önmagukban kezelni? Nem lehet. Mindennek van valami oka (és következménye). Te béklyónak érzed a hivatalos elköteteleződést. A gyerekvállalásról nem is beszélve. A barátnőd viszont úgy érzi, megrekedt a kapcsolatotok. Nem halad semerre. Ettől állandóan ideges, frusztrált, szomorú, csalódott. Nem számíthat rád komolyan. Arra gyanakszik, hogy nem ő az egyetlen neked, ezért nem akarod feleségül venni. A házasság nem zárja ki a közös szórakozást. A gyerekvállalás után sem kell lehúzni a rolót, csak némi szervezést igényel, ha szórakozni akartok. Bekerültetek egy ördögi körbe. Te nem akarsz elköteleződni, a barátnőd ettől rosszkedvű. És elsárkányosodik. Egy sárkányt meg ki akar feleségül venni? Vagy akár összeköltözni vele? Nyilván nem akarod. Vagy megteszitek a következő lépést, vagy szakítotok. De ez így, hogy lógtok a semmiben, nem működik tovább.
2017. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

4x-en túl nehany kapcsolattal a hátam mögött azt kell mondanom hogy ritkán feltekeny vki ennyire ok nelkul.

En ia voltam ilyen - hozza kell tennem ebben tobb volt az h egyszeruen merges voltam amiert hulyenek neznek es atvernek. Az utolso exem (13 ev) allandoan beszelt csetelt mindenkivel de persze elkattintott ahogy a kozelbe kerultem. Nem csinalta tul jol feltuno volt.... szexchatelt, volt bnovel randizott, soha nem szolt ezekrol mondvan lenyegtelen.

Vegul otthagytam az utolso megcsalasnal.

Ma olyan parral elek aki egyaltalan semmi okot nem ad bizalmatlansagra. Mindkettonket atvertek megcsaltak, soha nem soha nem jelszavazunk, nem csevegunk titokban es nem tabu egyikunkfaceja se mert egyszeruen nincs olyan amit titkolni kene....megmutatjuk egymasnak pusztan erdekessegbol ki mit irt , nincs benne titok. Ez nem ellenorzes, egyszeruen semmi olyan nincs amit a parommal ne beszelnek meg. Akik igy csinaljak a kornyezetemben azokkal nincs is semmi gond.

2017. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#8, hagyd, a 82 %-os minden ilyen kérdéshez beírja ugyanezt a szövegét, szerinte a bizalmatlanságnál nincs undorítóbb egy párkapcsolatban, ezt szó szerint így szokta írni. Nemi erőszak, családon belüli erőszak, megcsalás, smafu. Bizalmatlanság, halálbüntetést érte.


Én amúgy abbol indulok ki, hogy ok nelkul nem kezd el valaki csak úgy féltékenykedni. Legalábbis a legtöbb ember nem. Én azért meghallgatnám a barátnőd oldaláról is a sztorit.

2017. nov. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gyakoroljátok érzelmeiteket.
2017. nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!