Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom átlagos alkatúból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom átlagos alkatúból ducivá hízott közel egy év alatt. Hogyan üljek le vele erről beszélgetni?

Figyelt kérdés

Átlagos, formás lány volt mindig is, vastag combokkal, szép arccal, hosszú hajjal és nagy és formás mellekkel. De kb idén (tavaly tavasz óta vagyunk együtt) nagyon elengedte magát. De korábban kb nyárig tényleg jól nézett ki, senki nem mondta volna rá objektíven nézve a duci vagy a testes szavakat.


Konkrétan a 167 centijéhez felment kb 60-ról 70 kilóra. (Én 190 cm vagyok és 84 kg, sportos alkatú.)

Még ilyen kis toka szerűség is megjelent az álla alatt ahogy nézem, nem is beszélve az úszógumiról. Alacsony lány (nekem), szóval 10 kiló meglátszik. Ha nem érdekelne és nem szeretném, akkor nyilván elhagynám a pi csába, de mert érdekel és szeretem, ezért szeretnék valahogy erről beszélgetni vele, de sértődés nélkül.


Én kosarazom hobbi szinten és heti 1-2-szer kondiba is járok, mondjuk ezerszer többet sportoltam és mozogtam tizenévesen és főleg ott tettem le az alapjait a mostani alkatomnak. Ő sosem sportolt semmit, szereti az édességeket, de korábban sokkal kevesebbet evett mint mostanában. A szexszel nem volt semmi gond nyárig (heti 10 alkalom simán meg volt), de azóta kevesebbet kívánom vele.


25/F, 23/L


2017. nov. 15. 20:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

amúgy az edzésre még csak-csak rá lehet venni őket,de a táplálkozás tartós megváltoztatására általában esélytelen.

ez a tény meg azért szomorú,mert a külalak összetétele

70%ban a kajáláson és 30%ban az edzésen múlik.

de esetleg kezdésnek olvass utána az inzulin rezisztenciának amivel valószínűleg már rendelkezik a lány,ha ilyen gyors ütemben gyarapszik és ennek a továbbfejlődött változatának a kettes típusú diabétesznek.

ezekkel paráztass rá első körben és ha sikeres volt,utána jöhet az étrend meg az edzés.

2017. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
44%

4-nek: Nálunk a gimiben a legjobb srác 186 magas volt, és versenyszerűen sportolt, nem mellesleg közszereplőnek a fia, elit srác, jó anyagiak, jóképű is.

És a barátnője a párhuzamos osztályból egy alacsony, duci csaj volt.

Ennyit arról, hogy tarthat vékony barátnőt is. Általában a "jó pasiság" és a vékony barátnő az nem változik arányosan. Ilyen alapon az említett srácnak kb. anorexiás csaja kellett volna, hogy legyen, neki mégis a nagyseggű és vastag combú kellett.

2017. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
Vegyél neki ellipszis trénert. Én is azzal tekerek minden nap két órát. Amúgy simán hízásra hajlamos lennék, de így nagyon klasszul karban tudom tartani, szálkás vagyok és kisportolt. Persze a kajára is ügyelek. Kicsit nehezebb, mióta együtt is élek a vőlegényemmel, féltem is, hogy rám jön valamennyi, de nem jött, ez a mozgás nagyon sokat jelent.
2017. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, szerintem építsd arra a kommunikációt, hogy ha közös jövőtök lesz, és gyereket szeretnétek majd, a női hormonok arányát is eltol(hat)ja a többletsúly. És akkor gondok lehetnek a teherbeeséssel.

Nálunk legalábbis, a lányom (akkor volt 16 éves), ahogy fogyott, úgy álltak szépen helyre a női hormonjai, abszolut értékben is, és egymáshoz viszonyítva is.

Előtte semmit nem mozgott. Most 21 éves, és már el sem tudná képzelni az életét napi 1,5 óra kardio edzés nélkül.

Az édességekkel is vigyázzon, azt is elmondhatod neki, hogy a II-es cukorbetegség kialakulhat a sok édességtől is, és utána már nehéz helyrehozni.

Én egészségügyi dolgokra építenék.

2017. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy javasolhatsz egy terheléses labort is, cukorra és inzulinra. Lehet, hogy inzulinrezisztens, ők képesek rövid idő alatt akár 10 kilót felszedni.

Magánrendelőben női hormonokat nézetni, ilyesmi is szóba jöhet. Látja, hogy aggódsz érte, és nem csak az esztétikai oldala izgat.

Amúgy pedig le a kalappal előtted, nyugodt, segítőkész srácnak nézel ki, szerencsés a lány.

2017. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%

Ülj le,é és mondd meg neki, hogy "Kedvesem, tudom, hogy rosszul fog esni, amit mondok, akármennyire is próbálok tapintatos lenni, de felszedtél pár kilót. Így is csinos vagy, de azért a régi alakod bomba volt és nem szeretném, hogy tovább hízz."


Persze, meg fog sértődni. Mindenkinek szarul esik a kritika. Pláne, hogy azért magán is észreveszi ezt az ember, és örül neki, hogy nem szólnak.

2017. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

11: Igen, tudom hogy a kaja mennyire fontos. Én is elég visszafogottan étkezem az átlaghoz képest, főleg minőségre, hogy milyen típusú kajákat fogyasztok (pedig nem költök sokat ételre). Ez jó ötlet, hogy az egészségügyi kockázatokat felhozzam.


12: Férfiként mondom, hogy lehet valaki bármilyen gazdag, jól kinéző, ha nem elég tökös, magabiztos, férfias, jó dumás, kezdeményező, akkor nem feltétlenül lesz csinos csaja. Ezek is fontos tényezők egy férfinél, hidd el. Én ahogy írtam nem vagyok egy Casanova, de azért egy tutyi-mutyi lúzer sem. Akit írtál srác, az is simán lehet hogy a külsőségek ellenére belsőre a NŐKKEL meg egy visszafogott, "béna béta" csávó.


13: Az az igazság, hogy nem hiszem hogy ez ilyen egyszerű lenne, mint ahogy mondod, ha nincs meg benne az akarat.


14: Én is remélem hogy ilyen racionális, logikus magyarázat működni fog. Csak hát nők... Na... Ettől tartok :D


15: Húha, ezt talán majd a második körben, de ez sem hülyeség.

2017. nov. 15. 21:40
 18/20 anonim ***** válasza:

Nálatok az a jó, hogy még csak nem is csábítod őt a rossz étkezési szokásokkal. Sok helyen van az, hogy egyik éjszaka eszik, na akkor beszáll a másik is. Elsőnek meg se kottyan, a másikra rakódnak a kilók.

De nálatok annyira könnyű dolga lenne a barátnődnek melletted.

Mielőbb beszélj vele, egészségügyi oldalról megközelítve, és biztosítsad, hogy segíted őt.

2017. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, csak át kellene vennie a Te étkezési szokásaidat. Szerintem mielőbb hozd szóba a dolgot.
2017. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Na kérdező, jutottál valamire? Beszéltetek?
2017. nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!