Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeret a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 4 hónapja vagyunk együtt és 1 hónapja élünk együtt. De nekem olyan fura érzésem van hogy ő már nem szeret engem mivel régebben folyton hozzám bújt, átölelt, nyalt falt. De az utóbbi napokban/hetekben már nincs ez vagy csak nagyon ritkán. Kb az első héten mikor találkoztunk, mivel hogy távkapcsolat volt 1 hónapig megvolt az első szex is. Mikor ezt írom csütörtök van, és ez előtti héten szombaton voltunk együtt utoljára ami szintén fura mivel eddig 2 naponta akarta hogy legyen. Lehetséges hogy most váltott munkahelyet és ez még új neki és kicsit idegesebb és izgul hogy ne szúrjon el semmit? Mikor megkérdezem hogy: "Kicsim szeretsz még engem vagy már meguntál engem?" Válasz: "Ugyan már szerizlek hülyém!" Szóval nem tudom mit gondoljak :/ Másik pasi nincs a dologban mivel van a munkahelyén egy cigó srác aki folyton őt nézi meg puszikat küld neki aztán mikor haza jön meséli és mi meg nevetünk rajta csak hogy mit is képzel ez a srác. + az első barátja megcsalta és azt mondta hogy milyen büdös undorító dolog ez szóval ebből is gondolom hogy más pasi nincs. De most odáig fajultam hogy megnéztem a messengerét és ott sincs semmi szóval másik pasi kilőve. Tényleg lehetséges ez az új munkahelyi stressz hogy ne szúrjon el semmit vagy ilyesmi? Köszönöm a válaszokat előre is.

2017. nov. 16. 05:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges a meló miatt is, vagy egyszerűen beállt erre a mennyiségre, mert neki ez elegendő. A legegyszerűbb, ha leülsz vele beszélgetni valamikor, amikor van időtök rá. Elmondod, hogy kevesled a törődést, neked több igényed volna rá. Ekkor elmondhatja, ha van valami mögötte, pl stressz, vagy egyszerűen csak elkapta a mókuskerék, és kellett, hogy kizökkentsd.
2017. nov. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne erre osztályzat, már most megbuknál párkapcsolatokból. Összejöttél valakivel négy hónapja, és már most látszik, hogy nem foglalkoztok a kapcsolattal, csak léteztek egymás mellett, és nem értitek, miért nem működik. Ahelyett, hogy kommunikálnátok, magadban kombinálsz és nyomozol utána. Az, hogy megkérdezed, szeret-e még, nagyon kevés, nem ez a lényeg. Arról kéne beszélni, hogy hogy áll a kapcsolatotok, hova tart, megfelel-e annak, ahogy elképzeltétek, kinek milyen baja, kívánsága van, mit csináltok jól vagy rosszul, mit kéne ezentúl is ugyanúgy vagy éppen máshgy csinálni.

Ti egyelőre két idegen vagytok, akik azt a képed dédelgetik magukról, hogy ők kapcsolatban vannak. Meg kéne próbálnotok valódi kapcsolatot kialakítani.

2017. nov. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hidd el neked ha azt mondom hogy a munkahely okozta faradtsag es stressz az oka


Nyugi :)

2017. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyakoroltasd vele érzelmeit.
2017. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Micsoda hosszú kapcsolat ez kérem! 4 hónap, és már azt érzed, nem is szeret! Szerintem itt már nagy problémák vannak, meg már elnézést de mi ez, hogy "Ugyan már szerizlek hülyém" hány évesek vagytok egyáltalán?! Egyébként bármi állhat a háttérben, lehet a munkahely, de lehet más, megkockáztatnám, hogy lehet semmi.
2017. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem ennyi idő kellett ahhoz, hogy beleszeressek a páromba. Szerintem ennyi idő alatt nem lehet be és ki szeretni. Kevés idő ez ahhoz, hogy megismerd a másikat. Szerintem.

Az a véleményem (ne sértődj meg) ő még csak épp kezd megszeretni, a kezdeti tűznek vége (bár elég hamar), és a munkahely ebbe a folyamatba bizony beleszólhat, lassíthatja. De mi ezt nem tudjuk megmondani, beszéld meg vele kételyeidet.

2017. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó, ha tudod, hogy a szerelem egy hormon mix. Az érte felelős hormonok pedig előbb-utóbb lebomlanak. Általában fél-két év alatt, de előfordul, hogy csak pár hét kell nekik.

Szóval igen, elképzelhető, hogy ez a helyzet. Az a szar benne, hogy a párod ezt nem is érti, ben tudja, hogy mi történik vele, talán fel sem tűnik neki, hogy már nem olyan mélyek az érzelmei, mint eddig voltak. Ha észreveszi, akkor sem érti, próbál kapaszkodni, próbálja még saját magának is bizonygatni, hogy nem változott semmi, minden ugyanolyan szép, mint volt. Aztán egyszer csak elérkezik arra a szintre, amikor már nem tagadhatja maga előtt sem, és akkor szakítás lesz a vége.

Az ilyen rövid lefutású szerelmek rendszerint menthetetlenek. Itt hiába érett mindkét fél, hiába ápolják, hiába tesznek meg mindent, az érzelmek elszállnak, mintha sohasem lettek volna. Az egy-másfél-kétéves szerelmek azok, amik ha ápolva vannak, kitolhatók akár az idők végezetéig is.

2017. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!