Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít a barátom folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít a barátom folyton ölelgetése, utálom alapból a simogatást, szex számomra nyűg. Meddig fogja tűrni?

Figyelt kérdés
Mindig is ilyen voltam, rájöttem. Talán az hozta ki belőlem ezeket jobban, hogy a barátom mindig bújik, ha ketten vagyunk és túl sok időt töltöttünk együtt már az elejétől. 6 éve együtt vagyunk és sokszor felhozza a témát, hogy miért nem érdekel a szex. Egyszerűen unalmas dolognak tartom és idegesítő, felesleges dolog. Nem értem, hogy más miért szereti , de nem is érdekel. Számomra olyan mint pl egy hobbi vagy kaja. Valaki szereti, valaki nem. Több éve együtt vagyunk, hiába mondom, hogy keressen mást mert rühellem az érintést, neki se jó így , mégse akar mást.
2017. nov. 16. 16:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
36%
Érzelmek gyakorlása.
2017. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
58%
Szegény srác...
2017. nov. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!