Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok így?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt... Azaz 1-2 hónapja mióta dolgozik nem, úgy van már mint régen,hogy minden egyes nap 8 meg 12 órákat voltunk együtt,hanem most már jó ha havi szinten találkozunk 3-szor kb. 5 órára.3 műszakban van és tőlem 30 km-re. :/ Szeretem,de így nincs értelme már..


26/N


2017. nov. 16. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hat, ha nem akarjatok megoldani egyutt, akkor valoban nincs ertelme.
2017. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Távolság 500 km-től kezdődik.

Idő meg van, mint a tenger. Nem érdekel, hogy 3-4 műszak...volt, hogy este indultam vonattal a barátnőmhöz, egész éjszaka fent voltunk, aztán reggel 6-ra mentem dolgozni. Végeztem este 10-re, haza, átöltözni, vonat, egész éjjel fent, másnap 6-ra vissza pestre, munka, haza, vonat, munka, haza, vonat...meg 30 km??? Én 450 km-re mentem. Bár igaz fárasztó volt...de hát minek az ember ha nem azért, hogy hajtson???

Hol van az energia gyerekek??!!! :O hol van?

2017. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

30km nem sok. Fél óra busszal vagy 20perc autóval.

A munka 8 óra, alvás 7-8 óra max. Ott van még naponta szabad 8 órája. Na jó, a munkába járást beleszámolva 6-7 biztos. Hogy lesz ebből havi 3 alkalom? Főleg hogy vannak pihenőnapok, szabadnapok stb. Túlórázik?

Nekem is volt olyan a volt barátnőmnél, hogy ő éjszakás volt, én délutános, de amíg együtt lehettünk, együtt voltunk. Inkább kevesebbet aludtunk, elmentünk kajázni, hogy ne kelljen foglalkozni azzal, meg legalább valami program volt az is.

Fél év mondjuk nem sok idő. Az nagyon az eleje. Ha már itt ennyi energia van csak erre, az már régen rossz.. sajnos.

2017. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mondok valamit.

Szerintem ha én csak 30km re laknék a páromtól én vagy úgy intézném hogy odaköltözök az ő településére kivennék egy albérletet vagy úgy intézném hogy ő jöjjön oda hozzám.


Ha valakit szeretek szeretnék vele lenni..


Bár én laknék csak 30 km re szerelmem tárgyától és nem 1200km -re De még így is azt fontolgattam hogy francba az egésszel hazaköltözöm és lesz valahogy vagy meggyőzöm hogy ő jöjjön hozzám de ezek nyilván komplikált dolgok.


A másik az hogy én gyakran hívnám írnék neki hogy érezze hogy fontos nekem és hogy szeretem tudja.


Bár vannak szélsőséges esetek amiko valakit pont az vonz ha idézőjelbe kissé semmibe veszik vagy nagyobb kihívást jelent, szemben azzal aki mindent megtenne a párjáért, ő talán túl könnyű falat vagy unalmas flótás..


De az érzelmek kemény dolgok és azok vagy igaziak vagy nem.


Elnézést de nekem ez egy műkapcsolatnak tűnik amit inkább csak te szeretnél de ő talán nem vesz komolyan.


Ha a srác helyében lennék már ott csűngnék rajtad csókolnálak ahol érnélek.


Elkalandoztam.


Ennek ellenére kívok szépet és jót.

2017. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elméletileg hiányzom neki,de szerintem se őszinte. Köszönöm mindenkinek!
2017. nov. 16. 20:35
 6/14 anonim ***** válasza:

Sem a 3 műszak, sem a 30 km (az tök közel van), nem indokolja az ilyen ritka találkozásokat. Valami más van a háttérben szerintem, lehet megismert ott valakit. De az igaz, hogy így nincs értelme.

Beszélj vele, hogy akar-e változtatni ezen, vagy sem, és dönts belátásod szerint.

2017. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem kedves kérdező, és ne búsulj valahol biztos van egy srác akinek te vagy az első, és csak rád gondol.
2017. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

30 km nem túl jó indok. Nem tudom hol laktok, de összehasonlításként Budapest átmérője 25 km. Akkor akik a város két végén vannak, azok már távkapcsolatban élnek? Na ne nevettess már. Ezt főleg innen, 1000+ km távolságban a barátomtól egyszerűen nem tudom elfogadni.

Van aki ilyen messziről jár be dolgozni minden reggel, nem hiszem el hogy hetente minimum kétszer nem tudja megoldani. És az a 3 műszak is gyanús, én értem hogy sok, de nincs szabadnapja? Hétvége? Vasárnap? Szabadság? Nemzeti ünnepek? Mostanában abból is volt egy rakat. Nem hiszem el hogy egy hónapban háromszor tudtok találkozni.

Vagy betegesen sokat dolgozik, mert persze, ha minden nap 3 nyolc órás műszakot csinál akkor nem fér bele semmi, vagy a valószínűbb hogy vagy te nem kommunikáltad neki elég jól, mi zavar, vagy ő nem akarja megoldani.

2017. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha egyszerűbbnek tartod szakítani, mint megmozdítani a feneked, akkor szakíts, mert ez a kapcsolat ennyit is ér.
2017. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
?? Én mozdítsam a fenekem....az elmúlt fél évben mindig én mentem hozzá...esőben,40 fok melegben...
2017. nov. 16. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!