Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban tetszhetek a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban tetszhetek a páromnak telt/husi nőként is?

Figyelt kérdés

Mindigis kerekebb alakom volt, kb 13-14 éves korom óta, szóval akkor is, amikor megismerkedtünk.

Ilyesmi jelenleg:

[link]


A párom néha odajön hozzám, és "Mi az, pufi?", de ilyen kedvesen. Meg "olyan kis kerek vagy"

Amikor megkérdem, akkor fogyjak le, vagy mi, mindig az a válasz "Nem kell, neked illik ez így".


Nálam vékonyabb barátnői voltak korábban, egyedül egy volt, aki duci, de ő az utóbbi 3 évben hihetetlenül lefogyott.

Ilyen volt anno:

[link]

Most pedig ilyen:

[link]


Szóval, lehet, komolyan jó vagyok neki így is?

Mert ha felvetem, tornáznék, mindig megkapom, hogy oké, de diétázni ne kezdjek el.


2017. nov. 16. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A mai em erek hol a p...ban élnek?????

Az utolsó borzalmas sovány. Gebe.

A középső duci. Az első kép a tökéletes. Ki a franc mondja azt husinak? Csak egy súlyosan értelmi fogyatékos a média által a végletekig agymosott idióta.

2017. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én párom folyton dudaorrnak hív...most akkor menjek plasztikáztatni?😂

Ha nem lennél jó neki nem lenne ennyi ideje veled.Ez a husizás szerintem csak szimpla becézés...gondolom akit otthon nyusziznak annak sem lóg vállig a füle....

2017. nov. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valóban. Az első kép szerintem nagyon is csinos! 4,5 év óta kételkedsz?? Hidd már el neki, hát veled van, szeret, kapcsolatban éltek. Az exek marhára nem számítanak. Az utolsónak meg semmi értelme, mikor együtt voltak duci volt, mióta együtt vagytok meg lefogyott, kit érdekel?
2017. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!