Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnád, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnád, ha a barátnőd plasztikáztatni szeretne?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék saját képet feltenni, a lényeg átjön így is.

Gyerekkorom óta utálom az orrom, túl nagy, mint egy krumpli. Ráadásul szemüveges vagyok, ami kb "kettévágja" az orrom, és még nagyobb lesz tőle.

Ilyen kb:

[link]

[link]


Illetve a szám. A formája szép, de csak addig telt, ameddig hidratálva van, fél órával ajakápolás után összeaszad.

Ilyen alapból:

[link]


Ilyen némi trükkel (és szeretném, ha mindig ilyen lenne):

[link]


2017. nov. 16. 21:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
#6-nak totál igaza van, hiába lett leszavazva. Ha egy nőnek jó teste van, lehet szinte akármilyen ronda feje, bármilyen pasit megkaphat. Több ilyen nő van az ismerettségi körömben és tényleg mindig jó pasikkal flangálnak, ellenben egy szép arcú, de aránytalan testű, vagy körvér nőre meg magasról tesznek. Szóval csak emiatt nem éri meg a plasztika.
2017. nov. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

azért nem olyan apró az orr,mert lényeges,hogy a csontot is megfaragják,vagy csak az orrhegy krumpli részét igazítják.

előbbivel együtt az már komoly műtét.

az ajak töltés az viszont tényleg nem cucc,kis hyaluron,aztán 3-6 hónap alatt fel is szívódik.


ha indokoltnak találnám a problémát,akkor nem lenne kifogásom ellene.

2017. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ne plasztikáztass, sokkal jobb a természetes kinézet. Valószínűleg csak te látod ezeket ilyen negatívan, de egy külső szemlélőnek fel sem tűnnének, mert nincs is ebben semmi extra, vagy ronda.
2017. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nőként válaszolok, de ha van rá pénzed mindenképp csináltasd meg. Nem azért mert csúnya lenne így bármid is, hanem mert, ha úgy éreznéd jól magad, akkor az kihat minden másra is. Bárcsak én is megtehetném....
2017. nov. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
29%

Szájat igen, orrot nem.


Lesz egy gyereked, örökli az orrod, és egész gyerekkorában egyedül lesz a problémával, hogy csak az ő orra csúnya krumpli. Rengeteget segít neki, ha méltósággal viseled és tudja magát hozzád hasonlítani. Egyébként ez az orr teljesen átlagos, az enyém krumplibb.


Én néha harapdálom napközben a számat, attól teltebbnek látszik.

2017. nov. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

scarlett johansson nagyon szép nő, semmi baj nincs az orrával. ha ilyen orrod van, akkor a tiéddel sincs semmi.

a száddal sincs probléma, ha olyan, mint a linkelt képen. túl sok instagramot meg miaf...szomat nézel, ahonnan ömlik a sok feltunningolt, önértékeléssel küzdő liba kompenzáló fotói.

2017. nov. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem így vagy szép, szerintem semmi baj az orroddal nekem pont hogy tetszik amikor ilyen szép karakteres orra van egy lánynak és ha még hozzá picit pisze is egyenesen szexi..


Ami az ajkaidat illeti szintén rendben van.


ami talán nincs rendben.. A szíved a lelked.. az önbizalmad..


Szeretnek vagy lenne aki szeretne?


Ha igen akkor kérdezd meg őt. Tudod mit fog mondani? Azt hogy te így vagy tökéletes.

2017. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy a szemüvegesség is leet szexi, azon túl műthető ha zavar megcsinálod idővel
2017. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ne az itteniek hulyesegere hallgass, ha neked ez kell a boldogsághoz akkor csinaltasd meg, ha normális a párod akkor támogat benne és nem baromságokat hajtogat mint az itteniek. Nekem több kisebb műtétem is volt, nem nézek ki muanyagnak mert nem Barbie akartam lenni, csak javítani azokon az apróságokon amiktol teljesen depressziós voltam. Most boldog vagyok, és nem tervezek több beavatkozást.
2017. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!