Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy azért maradtatok együtt vkivel mert sajnáltátok volna elhagyni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy valójában szeretem? vagy csak mint egy barátot?

vagy miért lehet az h nem birom elhagyni?

mindig visszamegyek v győzköd és sikerrel h menjek vissza.


2017. nov. 17. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
megszokás. Mennyit voltatok együtt és hány évesek vagytok?
2017. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Ha már az elhagyás gondolata felmerült, és meg is lépted többször, akkor valószínűleg már nem szereted szerelemmel, de a ragaszkodás még tart.

Sajnálatból nem lennék együtt senkivel, illetve nem maradnék egy olyan kapcsolatban, ahol nem érzem biztosan, hogy vele akarok lenni (a jövőben is). Inkább fájjon a szakítás, de a másik fél, és mindenki megérdemli az őszinteséget, és azt a tiszteletet, hogy nem a sajnálat az indoka annak, hogy együtt van valakivel.

2017. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Volt barátnőm csinálta ezt az exével.

Aztán míg velem volt, rájött, hogy sajnálatból fogadta mindig vissza. Rájött a dolgokra míg mellettem volt. Felnyílt a szeme.

Aztán velem is ezt csinálta, bár ott mindig én basztam el a dolgokat, addig míg már betelt a pohár nála.

Nehéz volt neki kétezer esély után, nem adni új esélyt nekem.

Megszokás, kényelem, lustaság, és gyenge jellem...ez miat fogadod vissza mindig.

2017. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igazából tartok attól is h mással se lenne jobb.

Ő megbízható, lehet rá számítani, nem hagy cserben, de sok a veszekedés és nincs már meg a szerelem, sokszor a bizalom se a sok veszekedés miatt :/

2017. nov. 17. 22:27
 5/13 A kérdező kommentje:
3 év egyébként
2017. nov. 17. 22:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Ideje lépni. Majd eljön az idő mikor megunjátok egymást..addig macska egér...
2017. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen volt olyan helyzet h nem hagyhattam el, mert tudtam h összetört volna. Abban az időben diplomázott. Elég stressz így is. Így diplomaosztó után hagytam el, addig is nyíltan beszéltünk a megoldatlan problémákról. De szüksége volt egy stabil hátországra így vele maradt még 2 hónapot. De ekkor inkább volt baráti, támogató viszonyunk
2017. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 Azért az is szép tud lenni. :-) Aranyos vagy, hogy nem hagytad addig el, tényleg felnézek rád miatta.
2017. nov. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt, kétszer is. És pontosan úgy gondolkodtam erről, hogy úgysem találnék jobbat, rendes, kedves, normális gyerek stb. Nem szabad így gondolkodni, saját magad csapod be, és elcseszed az életed. Találsz jobbat, hidd el, akit tényleg szeretsz. Én is találtam.
2017. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem, mert magamat jobban sajnálnám, ha egy rossz, boldogtalan kapcsolatban lennék
2017. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!