Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha egy nő azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy nő azt szeretné, a párja keressen többet?

Figyelt kérdés

Nàlunk kb automatikus, hogy a férjem IT-s végzettséggel a fizetésem kb dupláját fogja hazahozni, de ez egy percig se zavart egyikünket sem.

Nekem sajnos nincs fejem a technikàhoz, a humàn szakiràny egyike sem fizet olyan magasan, mint amennyit pl egy komolyabb informatikus hazahoz.

Ragaszkodom ahhoz, hogy dolgozzak, sosem tartatnàm el magam. De GYES idején is majd inkàbb az alacsonyabb jövedelem essen ki, illetve szeretnék azért 2 évnél tovább is otthon maradni a leendő gyerek(ek)kel.


Viszont itt az oldalon megy a panasz, hogy hogy képzeli néhàny nő, mi az, hogy a férj keressen többet...

Akàrhonnan nézzük, munkamegosztás ide vagy oda, a hàzimunka nagyrészèt így is a nő végzi. Gyereket szintén kb egyedül nevel (apukànak onnantól cuki, amikortól màr lehet vele jàtszani ugye)


Akkor miért ne kereshessen a fèrfi többet?


(Nem arról van szó, hogy direkt olyan párt kerestem, akinek jó kilàtàsai vannak anyagilag, hanem csak így alakult, és nem akarok emiatt másodàllàst vállalni, csak hogy annyit hozzak haza, mint ő, nehogy már kevesebbet, mert sokak szemében itt rögtön pénzéhes leszek)


2017. nov. 21. 12:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

>Miért baj, ha egy nő azt szeretné, a párja keressen többet?


>Nem arról van szó, hogy direkt olyan párt kerestem, akinek jó kilàtàsai vannak anyagilag, hanem csak így alakult


:D szerintem te sem érted, mit akarsz kérdezni.


Persze, ha úgy alakul, teljesen korrekt. Akkor van baj, ha a nő másokra hivatkozva, alaptalanul elvárja, hogy a férfi többet keressen.

2017. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem az szúrt szemet, hogy azzal indoklod, hogy te human beállítottságú vagy, teszem azt akkor mit csináljom egy human férfi?

Amúgy szerencsére eddig nem okozott gondot a pénz az eddigi párkapcsolataimban.

2017. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!