Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex mint legjobb barát? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex mint legjobb barát? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Szeretem a párom, jól megvagyunk. A kapcsolatunk zökkenő mentesen működik,tiszteljük a másikat és a legtöbb esetben a másik számunkra az első. A baráti társaságunk is ugyan az, ezért szinte minden szabadidőnket együtt töltjük,illetve töltöttük. Az ő életébe viszont vissza jött az exe. Közel másfél évig voltak együtt, de néhány hete napi szinten beszélgetnek, és többször is találkoznak,akár kettesben is. Szerintetek ez normális dolog? Bízom benne,de nagyon féltékeny vagyok. Természetesen a barátom azt mondta,hogy semmi okom sincsen rá,de volt már arra is példa,hogy kettesben mentek el inni,miközben én otthon a falat kaparom a féltékenységtől. Már az egész jövőnket megterveztük, de mostanában már nem vagyok benne biztos,hogy bármi is teljesülni fog közülük. Ja és,hogy még drámaibb legyen a helyzet, úgy néz ki,hogy ugyan ott fognak dolgozni,mert a párom felmondott,és a leányzó mondta,hogy szívesen elintéz egy interjút annál a cégnél ahol ő dolgozik. Ti mit tennétek a helyemben? Nézzem el? (Sorry,hogy ilyen hosszú lett)

2017. nov. 21. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Mond, hogy szopatsz, mond, hogy szopatsz bssza meg.
2017. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Erős nő vagy,hogy még nem szaggattad meg a leanyzót.Nyilván való,hogy a csaj vissza akarja kapni a parod.
2017. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%

Teljesen normális, hogy akinek normális (közeli) kapcsolata volt valakivel, az később is normális (bár távolabbi) kapcsolatban marad.


A féltékenység viszont abszolúte nem normális, mert még a normális kapcsolatokat is megmérgezi.


Szóval ha nem örülni akarsz a párodnak, hanem birtokolni őt, akkor vagy tönkreteszed, vagy elveszíted.

Dönts jól!

2017. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom nekem ezek az ex dolgok messziről bűzlenek.


Manapság akkor divat lett sok embernél.


Jaj rájöttem higy exem szeretem


Párom öszejött az exével mert az ex" lány egy neurotikus szajha és állandan kavar az exeivel persze a férfi exek is megérik a pénzüket.


Én azt mondom hogy ez egy pszihopata gusztustalan belterjes fertő.


Szerintem nem normális dolog és úgy rúgnám ki a francba a fickót ha az ex barátnőjével tünne el kettesben.. vagy ex barátjával.


Hazudozás hátán hazudozás.

Ráadásul ujjabb ex jelöltek bevonásával..


Agyrém..


Ismerek ilyen társaságokat..


Sajnos nekik ez a hobbijuk. Lehet az ember szerelmes bízhat tervezgetheti a jövőt..

Egy nap csak ennyit kap.. Rájöttem hogy exemet szeretem, sajnálom.


Ön a leggyengébb láncszem Viszlát



Elnézést a kifakadásért.

2017. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem férne bele, én biztos nem tudtam volna ezt lenyelni. Olyan kapcsolatban tuti nem tudnék maradni, ahol az ex rendszeres jelenléte ott van.
2017. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Nézné a fene, nem problémáznék hanem kidobnám.


Neki úgy látszik ex a fontos, hát legyen vele, de én nem leszek harmadik kerék.

2017. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Személy szerint én több exemmel is jóban vagyok, az egyikükkel különösen. Nem egyszer fordult elő, hogy kettesben iszogattunk a lakásán. Eszembe sem jutott megcsalni páromat, és exem is van annyira erkölcsös, hogy soha nem próbálkozna be foglalt nőnél (arról nem is beszélve, hogy nem véletlenül ex).

Szerencsére páromat soha nem zavarta ez, ellenben én ragaszkodtam ahhoz, hogy legalább egyszer találkozzanak, mert szerintem at ismeretlen sokkal ijesztőbb, mint a valóság, mert az ember képzelete képes felnagyítani a dolgokat. Nos, a találkozóból az lett, hogy a 2 férfi nagyon jól kijött egymással, mert vannak hasonló hobbijaik. Később nélkülem is találkoztak, leültek iszogatni. Így exem már inkább közös havernak számít. Időközben pedig neki is lett komoly kapcsolata, akivel együtt is él pár hónapja. Szerencsére az ő párjának sincs (tudtommal) kifogása ellenem.

Tény, hogy mi elég ritka eset vagyunk, de nem gondolom úgy, hogy egyedül lennénk ezzel. Ha téged zavar, ami folyik, beszélj pároddal. Meg tudom érteni, hogy zavar,(volt olyan exem, aki szivecskéket küldözgetett korábbi partnerének, és ment az így szeretlek, úgy szeretlek duma, ami viszont egyáltalán nem tolerálható szerintem sem,) de párodat te ismered igazán. Ha azt érzed, távolodik tőled, másképp viselkedik, akkor biztos, hogy gond van, de lehet, nem megoldhatatlan. Viszont tényleg fontos, hogy megbeszéljétek, és találjatok valami kompromisszumot.

2017. nov. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen haverkodásoknak sürgősen deritsd ki a valódi természetét. Nem tartom normálisnak, hogy kettesben eljárogat az exxel. Ez rég túlmutat a haverságon és ami még rosszabb: abszolút nem tartja tiszteletben a párkapcsolati határokat. Sjaát taasztalat: több volt mögötte, meg is történt a baj.


Deritsd ki az igazságt és vedd észre, hogy hülyének vagy nézve! Ha nem kepsz megfelelő választ és nem változtat a szituáción, akkor menekülj!!!

2017. nov. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Figyelj! Én jóban vagyok az egyik exemmel, haverok maradtunk max bulizni megyünk együtt ritkán és csak akkor, ha a párom is ott van.

Ami köztük folyik az nagyon nem normális.

2017. nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Lifeishard ***** válasza:

Ez nem birtoklásról és féltékenykedésről szól számomra, hanem tiszteletről.

Van egy határ, amit szerintem nem illik átlépni, és ez igencsak közel van hozzá.

Kivételek persze lehetnek, ahogy fentebb más hozzászóló is írta, de azért az ritka.

Ha zavarja a páromat a dolog - és úgy gondolom, egy ex, akivel ilyen szoros a kapcsolat és gyakori a találkozás, már jogosan lehet zavaró -, akkor megtisztelem azzal, hogy redukálom a dolgot.

Ha zokszó nélkül elfogadja, tényleg ex, aki nem akar semmi többet. Ha duzzog, megsértődik - nos, az miért is érdekeljen? :) Nem ő a párom.

2017. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!