Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex mint legjobb barát? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex mint legjobb barát? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Szeretem a párom, jól megvagyunk. A kapcsolatunk zökkenő mentesen működik,tiszteljük a másikat és a legtöbb esetben a másik számunkra az első. A baráti társaságunk is ugyan az, ezért szinte minden szabadidőnket együtt töltjük,illetve töltöttük. Az ő életébe viszont vissza jött az exe. Közel másfél évig voltak együtt, de néhány hete napi szinten beszélgetnek, és többször is találkoznak,akár kettesben is. Szerintetek ez normális dolog? Bízom benne,de nagyon féltékeny vagyok. Természetesen a barátom azt mondta,hogy semmi okom sincsen rá,de volt már arra is példa,hogy kettesben mentek el inni,miközben én otthon a falat kaparom a féltékenységtől. Már az egész jövőnket megterveztük, de mostanában már nem vagyok benne biztos,hogy bármi is teljesülni fog közülük. Ja és,hogy még drámaibb legyen a helyzet, úgy néz ki,hogy ugyan ott fognak dolgozni,mert a párom felmondott,és a leányzó mondta,hogy szívesen elintéz egy interjút annál a cégnél ahol ő dolgozik. Ti mit tennétek a helyemben? Nézzem el? (Sorry,hogy ilyen hosszú lett)

2017. nov. 21. 20:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Beszéltem a párommal. Mondta,hogy a leányzó már menyasszony,és nem érti hogy miért zavar engem a gyakori találkozás,de mondta,hogy volt már olyan,hogy a lány vőlegénye is jelen volt. Ennek ellenére nem hívott magukkal. Ma is találkoznak délután,de meg sem említette,hogy menjek vele. Ez rosszat jelent?
2017. nov. 22. 14:21
 12/15 anonim ***** válasza:

Semmi rosszat (sarcasm off), de mondd csak, miért hagyod megalázni magad?!

Miért nem dobod már ki a pitsába - mert ezt nem sokan tűrnék el.

2017. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az eszem megáll. Lehet a ti esetetek más.. Talán...


De nekem ez ínnen nagyon úgy tűnik mint egy lány esete a múltamból aki exével játsza a se veled se nélküledet közben te azt hiszed minden oké mondogatja hogy szeret de uton útfélen néha témába kerül az ex..


Majd fura eltünések akár élőben akár online platformon is kezd semmibe venni nem válaszolni titokzatoskodni.


Nézd nagyon rossz érzés amikor az ember szembesül vee hogy csak egy sebtapasz amit az első adandó alkalommal eldob amint exe úgy fütyűl hogy zöld az út

(vagy csak szexcelne eggyet mindegy is most)

Hirteen őt szereti "te" meg viszonlátás

Érted eddig fontos voltál szeret aggódik érted szíved lelked kitesz elkezd semmibe venni hogy gyere rá magadtól hogy kalap kabát mert kezdetben ennyihez sincs gerinc..


Szóval milyen érzés lehet amikor az embert így átverik és kihasznűlják és egyik napról a másikra függetlenül attól hogy mit terveztetek mennyire kitetted érte a szíved mennyire szereted vadidegenként kezel.


Na ezt az érzést nem kívánom senkinek.


Mert én ezen túltenni magam nem tudom.


Szóval visszatérve ezt meg kell beszélnetek.

Ha úgy érzed hogy hazdik és hülyére vesz ami sajnos úgy tűnik nagyon nem kizárható a furcsa reakciók miatt ergó leszarja hogy neked ez rosszul esik.. (Apropó miért nem veled tülti az idejét.. Jah hogy más fontosabb..?)


Szakíts és legalább méltóságod lessz nem úgy mint nekem.


Aki még ezek után is szeretem és reménykedek de minek és miben azt már magam sem tudom..

2017. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó én pontosan egy ilyen helyzetet próbálok feldolgozni. 1.5 év után kitalálta, hogy ő az exet szereti. Csak az exnek már rég van párja és köszöni szépen ő jól van vele. De most már exem csakazértis bebizonyítja, hogy ő a hőslovag... engem meg jól összetört...
2017. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

részvétem állj odébb ha szerted akkor is, aztán ha annyira felhőtlenek (szarkazmus on) és gondolom jó sokáig együtt lesznek és ehhez az ex párjának sem lesz egy két szava pláne ha már van gyerek akkor hajrá


de sanszos hogy majd vissza akar térni aztán hogy vissza fogadod e?


Szakított veled? Ha nem tedd meg te és akkor nagyob mellénnyel távozhatsz és nem ő hagyott el téged hanem te elégelted meg a hülyeségét.

2017. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!