Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig haragudtok arra akibe szerelmesek vagytok ha megbánt valamivel?

Figyelt kérdés

Illetve hogy viselkedtek ilyenkor? Nem beszéltek vele? Válaszoltok ha ő keres, de magatoktol nem keresitek?


Kb. Hány napig tart míg elmúlik belőletek a harag, sértettség?


2017. nov. 22. 06:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

10. vagyok


Ja és hozzátenném, hogyha megbántanak, én mindig megmondom, hogy ez fájt. Tehát nem az van ebben az esetben, hogy várom, hogy a másik találja ki.

2017. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Ez zavar egyébként hogy ő nem mondja, nem önti szavakba a dolgokat.. Én meg mindig elmondom ha van valami mert úgy lehet csak haladni


Elismertem hogy hibáztam és bocsánatot kértem, és tényleg sajnálom. De az hogy most alig keres. Szerintem továbbra is meg van sértődve. :\


Mit mondhatnék neki amivel nem öntök olajat a tűzre?

2017. nov. 22. 13:44
 13/20 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondott hogy jól elrontottam így az estét és hogy nagyon haragszik rám.
2017. nov. 22. 13:45
 14/20 anonim ***** válasza:

1. nem mindegy, mit mondott, mert egy anyázás vagy hasonlóan szép beszólásért AZONNAL kidobom

2. amíg nem hajlandó NORMÁLISAN bocsánatot kérni, haragudnék rá

3. ha pedig fel sem tűnik neki, hogy megbántott, akkor leülnék vele beszélni és csak utána raknám ki, mert érzéketlen bunkó


Azt hagyjuk, hogy én eleve nem sértem meg azt, akit szeretek, és hálisten a kedvesem sem.


34ffi

2017. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Az egész úgy indult hogy ő elég nyersen tud fogalmazni feszült volt és nem beszélt épp szépen a tesójaval. Ezután rám szólt valamiért amit nem tartottam jogosnak. Én pedig ezen kiakadtam és azt mondtam neki hogy örülnék neki ha nem beszélne velem ilyen stílusban és nem lenne ideges állandóan valamiért. Ennyi történt. Igaz nem kiabáltam de talán kicsit hisztérikus voltam mert megbántott.. Aztán kitört belőlem. Mire ő meg idegesebb lett és elkezdte mondani hogy ő nem úgy értette és hogy én kiforgatom. Mire én meg idegesebb lettem és megmondtam neki hogy nem én voltam az aki totál ingerülten beszélt mindenkihez. Nem mondom hogy kiabáltam de felemeltem a hangom.
2017. nov. 22. 15:59
 16/20 A kérdező kommentje:
Ezért mondom Hogy ez nem egy nagy dolog.. De mégis ő van megsértve és hogy én csináltam a cirkuszt..
2017. nov. 22. 16:00
 17/20 A kérdező kommentje:
Azt hozzatennem hogy elég sokszor van hangulatingadozasa
2017. nov. 22. 16:00
 18/20 anonim ***** válasza:
De ti eggyütt laktok akkor a tesója csak vendég volt vagy ő is ott lakik veletek?
2017. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt, mindketten otthon élünk még. Csak egyik hétvégén nála másikon nálam vagyunk.
2017. nov. 22. 22:10
 20/20 A kérdező kommentje:

Gondoltam megirom a vegkifejletet mert sokszor az elmarad:


Tegnap Felhívtam mert nem bírtam már ki ezt. Megbeszéltuk és kiderult hogy mindketten ugyanarra vártunk hogy a másik lépjen. Ő a férfi neki először nehezen ment a beszéd csak tő mondatokban válaszolt de a végére feloldódott. Én kommunikatívabb vagyok, hála istennek sikerült megnyitnom. Szépen átbeszeltünk mindent. Hogy mi esett rosszul egyikünknek másikunknak. Ő is elismerte hogy miben hibás és tudja, ahogy én is. Legközelebb már tudjuk hogy kezeljük a másikat helyesen ha ilyen elojonne.

2017. nov. 23. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!