Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ha ti szerelmesek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha ti szerelmesek vagytok, akkor meddig bírjátok ki a párotok nélkül?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt a találkozást, nem a szexet. Tehát, ha lehetőségetek van, akkor találkoznátok vele minden másnap, vagy heti 1, max 2 alkalommal beéritek?

Úgy érzem, hogy a barátnőm csak mondja, hogy szeret, szerelmes, mert amúgy akármilyen kis idióta kifogással eltolja a találkozást akár 1 héttel is. Ő 18 éves.


2017. márc. 26. 16:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, 3 hónapja vagyunk együtt, szóval esélytelen, hogy most kezdene elhidegülni..
2017. márc. 26. 16:18
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Szia. Ami engem és a páromat illeti, mindketten introvertáltak vagyunk így talán nincs akkora igényünk egymás társaságára mint egy extrovertált pár esetében. Ez azt jelenti, hogy heti kb 2-3 alkalommal találkozunk és az úgy elég is. Habár az is igaz, hogy alig több mint fél éve vagyunk együtt.

Viszont mostanság valami nem stimmel nálunk mert a párom egyre kevesebbszer keres (telefonon, online) ráadásul személyesen is kevesebbet találkozunk de mondjuk ez az én hibám is mert manapság nagyon sokat dolgozom. Viszont éppen a személyes találkozások hiánya miatt igényelném azt, hogy többet kommunikáljunk online vagy telefonon. Először azt hittem, hogy valamiért haragszik rám de állítólag nem. Talán megcsalt és bűntudata van, vagy csak simán kezd rám unni...tényleg nem tudom. Viszont érzem, hogy egyre távolodunk és ezt neki is elmondtam.

Sajnos segíteni nem igazán tudok, csak gondoltam megosztom veled, hogy az én fejemben milyen gondolatok merültek fel ennek kapcsán..de szerintem próbálj meg te is beszélni vele. Konkrétan kérdezz rá! Hátha több sikered lesz mint nekem.

2017. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk egyikőnk sem introvertált, meg 20 perc buszozásra lakunk egymástól, de náluk nem mehetek, mert az anyjának nem akar még bemutatni.. Sokszor van az, hogy "Tanul", ezért nem jön át, közben facebookozik vagy elmegy edzeni inkább.. 2 hete nem láttam és valószínűleg a holnapi nap sem fogom valami idióta kifogással. Megkapom tőle 1-2 naponta, hogy szeret engem stb, aztán ez van.
2017. márc. 26. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Kénytelen vagyok beérni heti eggyel, sűrűbb találkozás sajnos nem megoldható...
2017. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

majdnem mindennap találkoztunk, viszont volt, hogy egy hónapig távol volt, nem tudtunk találkozni.


kibírni kibírom, de ha lelkes vagyok, látni akarom a másikat. most együtt élünk, és így is keresem munka után sokszor, hátha a közelben van, és nem csak otthon találkozunk.

2017. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!