Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért áll így sok férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áll így sok férfi a pénzhez egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Itt olvastam màr nem egy kèrdésnél olyanokat, hogy "Minek költ olyasmire egy nő, ami nem létszükséglet?"

Most akkor mi is a lètszükséglet a mai társadalomban?

Lakhatás, víz, áram, alap élelmiszer, meg legalàbb egy öltözet ruha. Ezen túl màs nem nagyon. Most akkor így kéne élni? Tényleg, azért dolgozzon az ember, hogy vegetàljon (akkor is, ha nem muszàj? Vagy csak a nő?


A másik szemèlyes "kedvencem": Ha egy férfi eltartja a barátnőjét/feleségét (ha az nem a gyerek miatt van otthon, hanem nem kell két fizetés a megélhetéshez), akkor annak a férfinek van egy sajàt hasznàltú prostija.

Most nem azért, de ha egy pár megegyezik (mert máshogy ez nem igazán menne), hogy aki többet keres, az dolgozik, a másik meg marad otthon, és ellàtja a háztartást/bevásárol/elintézi az ügyeket/tanul/önmegvalósít/akàrmi, akkor ez miért lenne prostitució?

Két egyenlő fél, egyenlően elosztott kereset, mindegy, ki hozza azt haza, ez lenne egy pàrkapcsolat lényege.

Prostitúcióról, kitartásról maximum akkor beszélhetünk, ha érzelmek nélkül, szexért cserébe (többnyire luxus szinten) tart el valaki egy (esetleg több) nőt. De ezek a nők többnyire nem szoktak takarítani vagy postára járni.


A sokat hangoztatott "Minden nő k.rv. csak a tarifa változik" meg csak annak a szellemi szintjét igazolja, aki hangoztatja, nem pedig a nőkét


2017. nov. 22. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Hat ja, ez a gyk. Tele trollokkal es csak azokkal, akik csak almukban lattak not.
2017. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

A nem létszükségletnél szerint csak az ún "fa5zságokra" gondol, mint divatcuccok jól látható márkajellel, aranyárú fadobozok (bútor) amikor már nincs egy talpalatnyi szabad hely sem, a 26.-ik ugyan olyan ruha/dekoráció/kence/táska/cipő, stb.


"meg csak annak a szellemi szintjét igazolja" igen, hogy kinőtt a gyerekkorból, és a rózsaszín álomvilágból (sajnos :( ).

Ezt a dolgot egész egyszerűen úgy lehetne eloszlatni, ha a nők nem várnák el, hogy őket meghívják, vegyenek/fizessenek nekik drága dolgokat, de erről szó sincs.

2017. nov. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

"Két egyenlő fél, egyenlően elosztott kereset, mindegy, ki hozza azt haza, ez lenne egy pàrkapcsolat lényege. "


Az a baj, hogy ez csak akkor igaz, ha te vagy a nő, és a férfi többet keres! Hány olyan férfit látsz, aki otthon van, és az asszony keresi a pénzt? És fordítottat? Na látod!


Ezt a feministaságot belehetne már fejezni!

Az egész csak arról szól, hogy a férfi lét minden előnyét akarjátok, de a hátrányokból nem kértek...

2017. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3, ennek semmi köze a feminizmushoz

A műszaki pàlyàkon többnyire jobban fizetnek, mint humàn körökben (pàr kivèteltől eltekintve), így sokszor a férfi hoz haza magasabb fizetést.

A nő karrierje derékba törik, amikor elmegy szülni, ha van gyereke, azért nem veszik fel, ha nincs, akkor azért, mert biztosan szeretne, ha nem szerezne, még úgyis meggondolja, ha a koràból kifolyólag már nem lehet, akkoe meg "öreg".

A férfiaknak ilyen gondja nincs

2017. nov. 22. 10:09
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

4.: "A nő karrierje derékba törik, amikor elmegy szülni, ha van gyereke, azért nem veszik fel, ha nincs, akkor azért, mert biztosan szeretne, ha nem szerezne, még úgyis meggondolja, ha a koràból kifolyólag már nem lehet, akkoe meg "öreg".

A férfiaknak ilyen gondja nincs"


3-as vagyok. Ebben igazad van. Ez az állam hibája. Meg kellene fizetni tisztességesen a gyereknevelést is. 20 évig veszteséges, utána viszont adófizető lesz, és sokkal több pénzt visszahoz. Ez kivitelezhető lenne?

Persze, csak ránk szaporodnának a buckalakók... Azok fizetnének adót? Nem hiszem!


Sajnos ez van! Se így, se úgy nem jó. Ha lenne 4 gyereked azt írnám persze oké, és elfogadható, hogy otthon vagy, csak ezzel mi értelme lenne magatokat szivatni?


Tehát menj el szépen dolgozni, ne most akarj tanulni más pénzéből, volt rá időd, és majd takarítotok ketten, elmentek a postára felváltva. Tudom én ez mennyi időt vesz el (nem túl sokat), ne akard éreztetni, hogy ez megfelel napi 8 óra gájázásnak!

2017. nov. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 3as jól írta. Egyébként meg a csalàd az teher? A gyereked, a véred, elveszi az életed? Nem jó a csalàd?
2017. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Már megint ez a sztereotípia, hogy a nők csakis humán és a férfiak csakis reál területen helyezkethetnek el.
2017. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező!

Ha mindketten csórón álltatok össze, és közben szerzett nagy vagyont az egyik fél (nem örökség) , akkor nagy szemétség kidobni, vagy dolgoztatni gyárban a másikat.

Viszont ha csak úgy belecsöppentél az életébe, ő pedig keres 400-500 ezret, akkor keress te is valami munkát...


Egyébként ismerem a fajtádat. Előadjátok magatokat, de fordított esetben faképnél hagynátok a másikat!


Személyes példa: egy nő feltett egy kérdést. Férje jól keres, ő pedig gyárban melózott. Megbeszélték, hogy eljön a gyárból, 2 évig otthon lesz. Fél év után pedig a férj elkezdte visszafogni a nő költekezését. 30 ezret elbagózik havonta, és valami különleges macskája van.

Persze a férjét beállította szemétnek, saját magát meg Teréz anyának. Ő milyen jó ember, mennyire segítőkész.

Írtam neki egy privátban. Kérdeztem tőle pár dolgot nem a kérdéssel kapcsolatban. És vajon mit írt? "Hagyjam már ezzel a kib#szott sok kérdéssel, nézzek utána magamnak". Sokaktól kérdeztem, kértem segítséget, de ilyennel még nem találkoztam. Páran egyszerűen nem írtak vissza, ha nem akartak segíteni, viszont ilyen stílust senki nem engedett meg magának!


Ha akarod csináld csak az élősködést. Jobb esetben eltart, neked nem lesznek majd barátaid, mert kiakar egy vérszívóval bármiféle kapcsolatot. Rosszabb esetben megun, és majd nincstelenül mehetsz ahová akarsz!

2017. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"Meg kellene fizetni tisztességesen a gyereknevelést is. 20 évig veszteséges, utána viszont adófizető lesz, és sokkal több pénzt visszahoz."


Lóf***t. Az adózók felső 20%-a "tartja el" a nem dolgozók mellett a többi adózót is, az alsó 80%-ék befizetései nem fedezik az általuk kapott állami szolgáltatásokat. Most is rohadt sok pénzt kapnak a gyerek után, legyen elég. Persze a családi adókedvezménnyel 0 forint szja-t fizető, csokból vett családi házban lakó vidékieknek tud nagy pofájuk lenni, hogy ne az ő adójából vegyenek Pestre szar, klíma nélküli orosz metrót, de Hódmezővásárhelyre villamos, az jár.

2017. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8-as, te miről beszèlsz?

Senki nem mondta, hogy magamról írtam.

Dolgozom, soha nem voltam (ès nem is szeretnék lenni) eltartott.

A párom a fizum 5szörösét fogja kapni nettóban jövő évtől, mégse készülök felmondani, pedig a tanulmányaimat is csinálom párhuzamosan.

Szóval milyen alapon ítélsz el ismeretlenül?

2017. nov. 22. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!