Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítélik el a nőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nőt, ha csak 80 ezret keres, a párja meg 3-400 ezret?

Figyelt kérdés

Például.


Nem kitartatja magát, ugyanúgy fizeti a részét a kiadàsokból, nem kap költőpénzt a párjától.

Ha mondjuk munka mellett még képzi is magàt, hogy többet kereshessen.


Miért titulálják élősködésnek, ha a pár egyik tagja jelentősen többet keres?

(Tegyük fel, nem volt ekkora a különbség, amikor összejöttek, hol az egyik kapott jobban, hol a màsik, csak x év múlva ez lett a helyzet)


2017. nov. 22. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha meg többet keresne, akkor az lenne a bajuk, mert sértené a férfiúi méltóságot.
2017. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A mai világban divat mindenbe belekötni, minden felett ítélkezni.

Ha ugyanannyit keresnének, akkor azt mondanák, hogy nem a szerelmet keresték, hanem anyagiasak.

2017. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eltartás nem itt kezdődik, szerintem. Amúgy meg nem érdemes mindig azzal foglalkozni, hogy a többiek mit mondanak. Neked jogod van jóval többet/kevesebbet kereső emberrel összejönni, nekik meg erről véleményt nyilvánítani. Szép dolog a szabadság.
2017. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom még hányszor teszed fel ezt a kérdést, de az általad felvázolt helyzet még mindig nem tartozik az eltartás vagy élősködés kategóriába. Nálunk ugyanez volt egyébként, csak fordított felállásban amíg a férjem lediplomázott, büszke voltam rá és támogattam az ambícióiban. Nekem nagyon jó állásom van és most már neki is, amíg pedig tanult és félállásban dolgozott egy percig se érezte élősködésnek egyikünk sem.
2017. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Miért ítélik el, hogy egy férfi 80 ezret keres egy nő pedig 3-400at?
2017. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert utána előadja, hogy a luxusút árát fele-fele arányban keresték meg holott nagyon nem. És utána úgy is viselkedik a szerényebb életmódú ismerőseivel, mint akiket ő rángatott elő... Tudjuk honnan. És el is hiszi mindezt és nem látja be, hogy a gazdag férje nélkül kifejezetten csóró életet élne.
2017. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

engem nem ítélnek el ezért. biztosan azért, mert 100-at is megkeresek:D


amúgy amikor összejöttünk, nem tudtam, hogy a többszörösét keresi nálam. azóta sem téma ez köztünk.

2017. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!