Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem beszéltünk, amiről kértem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem beszéltünk, amiről kértem, miért csinálja?

Figyelt kérdés
A barátnőm elég sok pénzt keres. Én jelenleg egészségügyi problémák miatt nem tudok munkát vállalni, de sokat segítek neki a cégében. Szeretnék tanulni még egy szakmát, amivel tudnék segíteni a vállalkozásában is, akár a későbbiekben is, ezáltal könnyíteni a mindennapjain, mert látom, kezd kiégni, és ez nagyon rámegy a kapcsolat rovására is, amellett pedig nem okozna gondot, mert szeretem, amivel foglalkozik. A tanfolyamhoz kell egy alkalmassági, amit tudott, hogy ma tudnék elmenni utoljára, hogy még sikerüljön beiratkoznom a héten. 2 hete hozom fel rendszeresen, , hogy jó lenne, de anyagi akadálya van, de nem ajánlotta fel,mindig eltereli a témát, véleményt nem mondott róla, így tegnap este végül már rákérdeztem, hogy esetleg ledolgoznám, vagy visszafizetném majd az árát, ha kölcsönadna. Azt mondta, már fáradt, holnap megbeszéljük. Kértem, hogy akkor még délelőtt, mert ugye lejár az idő. Ma le akart ülni beszélni, és 1 órát beszélt velem, de minden másról, hogy mennyi problémája van, stb, már akkor evett az ideg, hogy mikor kapok választ, akár nemet is, de nem hozta fel a témát, mint akinek eszébe sem volt. Én már nem hoztam fel, mert úgy éreztem ha ennyire nem érdeklem, akkor hiába kértem, könyörögni nem fogok. Így elúszott a beiratkozás, ezáltal a szakma és a későbbi hivatalos meló vele/nála, viszont már elment a kedvem attól, hogy bármikor bemenjek segíteni neki holnaptól. Ez gáz a részemről? Mert nem az a probléma, hogy nem adott kölcsön, hanem hogy annyira nem méltatott, hogy egy nemet mondjon nekem, és ez nagyon fáj, és ismerem annyira, hogy éreztem hogy így lesz, nem is akartam megkérdezni, egy ismerősöm beszélt rá, hogy ha akarom, akkor kérdezzem meg, mert mindketten vele. 3,5 éve vagyunk együtt, de az ilyen dolgai után...
2017. nov. 22. 19:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vendégségben vagy nála, akkor a mosogatás nem segítség! Könyörgöm felejtsük már el ezt a marhságot hogy ha a pasi felemeli a fenekét és elmosogatja a saját háztartásában a retkes edényt vagy beteszi a szennyest a mosógépbe az segítség. Ha mindketten ott laktok, akkor az alaphelyzet az, hogy ez a kötelességed. Vagy ő is csak segít amikor mos-főz-takarít? Persze, vannak extrém esetek, hogy a nő háztartásbeli, a férj meg eltartja, akkor elvárható hogy csillogjon a lakás, mert ő ezt vállalta a családi munkamegosztásból, de te ha valami a másik extrém vagy. Hasonló helyzetben egy nőt már mindenféle utolsó k*nak elmondtak volna, hogy nem dolgozik, a házimunka is büdös neki, de azért a családi ház meg a kölcsönpénz kéne. (Kérdező másik kérdése, kettővel feljebb)
2017. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11: itt azért többről van sóz, mint hogy büdös legyen a munka, egész életemben dolgoztam, most egy olyan betegségben vagyok ami az egész napomat elnyomja, 24 órából 14-et fekszem, és 20-at szenvedek, alig bírok felállni is. Itt nem lustaságról van szó, mert saját albérletem volt egész életemben, és egyedül vittem, ott soha nem mosott és takarított senki, csak én. Nem értetted meg a lényegét, nem a kölcsönpénz kell, hanem részemről még betegen is segítő szándék volt ebben, hogy neki legyen könnyebb. Én nem elraknám azt a pénzt, hanem egy olyanra fordítanám, amivel neki könnyíthetek.
2017. nov. 23. 07:21
 13/16 A kérdező kommentje:
Reggel nem volt módom hozzáírni, de nem is ez a lényeg, hogy elmosogatok-e, és nem kölcsönpénzre vágyom, ha ez így jött le. Én nem szerettem volna felhozni, mert kényelmetlennek éreztem. Egy ismerősöm mondta, hogy ha tényleg akarom, akkor kérdezzek rá, mert lehet ő természetesnek gondolja, hogy ha szükségem van valamire, megkérem rá. Ezzel egyetértettem. Ő azt mondta, fogjam fel ezt úgy, mint egy üzletet, ő segít ebben, megállapodunk, hány órát kell dolgozzak nála cserébe, és mindketten jól járunk. Tulajdonképpen azt csinálnám, amit hetek-hónapok óta, csak szakmailag előrébb lépve és hivatalosan. És ha nemet mond, nem probléma, mert tudom, hogy akkor nem szeretné, amire gondoltam én is, és elfogadom teljes mértékben. Itt a semmilyen válasszal van problémám. Egyébként este elmondtam neki, ahogy javasolta az egyik kommentelő, azt mondta, azért nem válaszolt, mert "még nem tudta átgondolni és dönteni, de még nincs veszve, mert még pénteken meg lehet oldani gyorsan mindent"... csak én nem hiszek ebben az utolsó percben döntök majd jól gondolkodásmódról, és ha ő úgy dönt, akkor én majd pénteken a semmiből szaladjak orvoshoz, beiratkozni, nyomtatni, füzetekért, szombat reggel meg iskolába...
2017. nov. 23. 09:01
 14/16 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van, ha szabad kérdezni?
2017. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Erre nem válaszolnék, de eléggé korlátozza a fizikai készségeket.
2017. nov. 25. 10:12
 16/16 anonim ***** válasza:
Van több munka, főleg szellemi amit otthonról lehet, akár tolókocsiban élve is. Unokatesóm informatikus, a munkájához otthonról a lábát sem kell kitenni, pedig alkalmazott.
2017. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!