Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne kezelni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kezelni ezt a problémát? Egyáltalán lehet?

Figyelt kérdés
A párom nagyon sokat dolgozik emiatt hétköznap alig beszélünk reggeltől este 9ig szinte semmit. Már közel másfél éve együtt vagyunk és már az elején is zavart ez.rá Rengetegszer voltam emiatt lehangolt mert nekem többre van szükségem. Rajta meg néha úgy érzem hogy neki ez jó így. Azt hittem idővel hozzászokok ehhez de úgy látszik nem. És ez ellen nem tud mit tenni mert azt mondja ilyen a munkáj,ha akarna se tudna változtatni. Amit én megértek de attól függetlenül neken nagyon nehéz. De szeretem és vele szeretnék maradni. De nem tudom ezt hogy tudnám kezelni
2017. nov. 23. 07:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Keress egy beszélgetőpartnert.
2017. nov. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is jelentkezett hasonló probléma, szerencsére csak időszakosan.

Hosszabb távon én sem tudnám elviselni és nem tudnék beletörődni.

Mit dolgozik a párod? Én e.ü.-be vagyok, sokszor enni/pisilni sincs időnk, rohanás van egész nap (éjszaka is), de azért 1-2 mondat belefér, hogy írjak neki, mert ha az evésre nem is, erre szakítok fél percet. :D

Szóval szerintem mindenkinek arra van ideje, amire szakít, ilyenkor ha napi 1-2 alkalommal írna, gondolom az is jólesne, én legalábbis így vagyok.

Ő is meg tudná oldani, hidd el.


25N

2017. nov. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az én pàrom is sokat dolgozik ,ràadàsul nem egy telefonàlgatôs ,îrkàlos fajta.

Hetfôtôl Péntekig reg 7tôl este 8ig melozik ,festô.

Szombaton 7tôl du 4 5ig dolgozik. Volt egy fél év az elején amikor Szombat este 7ig dolgozott és még Vasàrnap is ment 7re ,kb 1ig.

Én àlandô éjjel dolgozom Ausztriàba fuvarosként ,Hétfôtöl Péntekig. Meg itt a lànyom is ,aki nehezîti kicsit a dolgunkat. Hétvégén voltunk egyûtt. Ràadàsul mindig fàradt. Sztm Te is ezért érzed ugy ,hogy neki ez megfelel.

7honap utàn kaptam kulcsot és annyit tudtam segïteni neki ,hogy takaritgattam ,fôztem és a kutyàit kivittem. Igy legalàbb abba a kis idôbe is csak egymàssal foglalkoztunk.

Most Januàrba kôltôzûnk oda lànyommal ,de igyse sokkal többet leszek vele. En este 9 10kor megyek ki melozni ,ô fél 8kor ér haza. Reggel 6körûl érek haza ,ô 7kor megy. De legalàbb vasàrnap nem kellek hazajônni lànyomhoz délutàn.

Hétközben kb kétszer max 3szor beszélûnk telefonon.


Nàlatok az öszeköltözès nem opcio? Kicsit ugy kônnyebb.


Nehéz dolog ,megértelek. De ha szereted kitartotok egymàs mellett.

N25

2017. nov. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

sehogy

amit te érzel az a normális

neki kb kényelmes hogy vagy. hogy ha hazaér este várja valaki, vacsi után fix p*/nci az ágyban, tök jó minden.

ha akarna se tudna...jah persze..mert nincsenek más munkahelyek :D

Szimplán neki így jó, ennyi.

mond hogy neked nem. ha nem változtat, nem fog működni ennyi.

esetleg cuccolj el pár napra hátha magáhoztér és elkezd kaparni

ha nem teszel semmit nem fog változni semmi!

2017. nov. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Faipari technikus. Biztos megtudná..csak már úgy érzem nincs erre igénye. Nem azért mert nem szeret csak ő ilyen..Ebben máshogy gondolkodunk. Ez a baj.
2017. nov. 23. 08:45
 6/16 A kérdező kommentje:
De igen. Pár hónap múlva akartunk. Csak én így tartok tőle. Olyan a munkája hogy van hogy este 9kor 10kor ér haza. Sőt olyan is hogy haza se jön mert külföldre kell menni.... nem tudni milyen gyakran de lennének ilyenek. És ezt nem tudom hogy el tudnám e fogadni
2017. nov. 23. 08:48
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Szülj gyorsan két-három gyereket és neked sem lesz fölösleges idöd.
2017. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet kezelni. Ha marad ez a helyzet, boldogtalan maradsz, és tönkre fog menni a kapcsolat. És nem csak neked van szükséged rá, hanem az esetleges gyerekeknek is szükségük lesz rá.
2017. nov. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy inkabb az a baj, hogy amikor beszeltek is, az nem minosegi beszelgetes? Mert gondolom, nem azt az ertelmetlen potyogest hianyolod, hogy "mizujs? Semmi, dologozom. Veled? En is. Hianyzol. Te is.". Hanem valami tartalmasabb dolgot.
2017. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
VELE beszéld meg, ne velünk.
2017. nov. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!