Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne kezelni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kezelni ezt a problémát? Egyáltalán lehet?

Figyelt kérdés
A párom nagyon sokat dolgozik emiatt hétköznap alig beszélünk reggeltől este 9ig szinte semmit. Már közel másfél éve együtt vagyunk és már az elején is zavart ez.rá Rengetegszer voltam emiatt lehangolt mert nekem többre van szükségem. Rajta meg néha úgy érzem hogy neki ez jó így. Azt hittem idővel hozzászokok ehhez de úgy látszik nem. És ez ellen nem tud mit tenni mert azt mondja ilyen a munkáj,ha akarna se tudna változtatni. Amit én megértek de attól függetlenül neken nagyon nehéz. De szeretem és vele szeretnék maradni. De nem tudom ezt hogy tudnám kezelni
2017. nov. 23. 07:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ahol ennyire nem egyeznek az igények, abból sosem lesz rendes kapcsolat.
2017. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Régen én is dolgoztam sokat, hanyagoltam el a családom emiatt.

A pénz miatt csináltam , svájci frank hitel, tovább nem kell mondanom azt hiszem....

Azt hittem az fontosabb mint a család érzelmi biztonsága.

Utólag visszagondolva bár csak kevesebbet dolgoztam volna, és többet lettem volna együtt a családommal. A pénz akármennyi is van, az mindig elmegy...


Sajnállak mert tudom hogy ez nehéz helyzet. Ugyanakkor azt nem hinném hogy ő szívesen dolgozik reggeltől estig. Munkahelyén kellene megbeszélni hogy így nincs privát élete, nem tud ennyit dolgozni. Ha pedig ők nem partnerek ebben, akkor új munkahelyet nézni. Akár olyat ami nem a szakmája.... Tuti nem fog neki tettszeni ez az ötlet, viszont ha emiatt elhagyod, később szerintem meg fogja bánni. A pénz nem minden, az emberi kapcsolatok a minden...

2017. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Családi vállalkozás és ezért veszi ennyire komolyan.

Egyébként a kedves válaszolónak válaszolva kismilliószor beszéltem vele erről de nem tud mit kezdeni vele mert nem tud ezen változtatni. Nem fogja otthagyni ezt a munkahelyét akármennyire jo lene.

És igen. A minőségi beszélgetést hiányolom mert abból semmi sincs

2017. nov. 23. 12:03
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor döntsd el végre, hogy neked szükséged van erre vagy nem. Ha vele maradsz, ilyen lesz az élet mellette. Ha nem, új esélyt kapsz egy jobbra.
2017. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azért szegezd neki konkrétan a kérdést hogy a kapcsolatotok vagy a munka?

Tudatosodjon is benne hogy te komolyan otthagynád ha nem változtat!

2017. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt hasonló, a kedves exem reggel 8-tól este 9-ig dolgozott.

Oké, én is melózteam 2-3-ig, aztn meg elfoglaltam magam.


DE! Hétvégén aludt, vagy a haverokkal találkozott/tunk, vagy anyjáékhoz mentünk 2-3 napra.

Gyakorlatilag SEMMI időt nem töltöttünk kettesben és mikor mondtam neki, csak vállat vont.


Még 2-3 hónapig szenvedtem mellette, aztán végül szakítás.


Tudod, aki akarja, meg tudja oldani, a többi kifogás.

2017. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!