Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a megcsalásról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a megcsalásról?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasok itt olyan kérdést, hogy megcsaltam, mondjam el neki? Az ilyen mégis mit gondol? Részemről, gerinctelen és gusztustalan dolog, főleg az ha valaki még titokban is tartja hónapokig, évekig. Hogy tud valaki így a másik szemébe nézni? Egyáltalán, hogy fordulhat meg valakinek ilyen a fejében, ha szeret valakit, már ha egyáltalán tényleg szereti. Ha kiderül, hogy lehet ilyesmit egyáltalán megbocsájtani?

Várom a válaszokat, véleményeket erről. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan látják mások ezt a dolgot.


2017. nov. 23. 09:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%
Tényleg gusztustalan,csak nem tudom mit vár el egy olyan nő aki mondjuk heti 3-4 után közli hogy neki elég a havi 1-2 is.... és ezt mondjuk 10 év után mikor már olyan szeretet van meg kötődés hogy otthagyni nem akarod,de a szexre meg szükséged van.....
2017. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
29%
És te meg csak őrlöd magad.... és már fizikailag meg lelkileg és rámész az egészre.... na hölgyek lehet írni ilyenkor mi a megoldás?
2017. nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy mivel kizárólag döntés kérdése, ezért nincs rá se elfogadható mentség, se kifogás. Egyedül a szánalmas, primitív ösztönlények nem tudnak a tetteiknek parancsolni vagy az érzelmeiken uralkodni, személy szerint ezeket én emberszámba se veszem, egy csótány szintjén van mind.
2017. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#3-nagyon helyes, én is így látom.
2017. nov. 23. 10:14
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

#2

A megoldás itt is a kompromisszum; közel 15 év után az én libidóm sem veri a plafont, de alkalomadtán egy laza kézimunkával vagy orállal elég egyszerűen megoldható a dolog. Ez nagyjából úgy néz ki (nálunk), hogy mondjuk én szexelnék heti egy-kétszer, férjem heti négyszer, tehát van heti két szex és mondjuk egy orál részére. A lényeg, hogy nem esik nehezemre +1-szer megadni neki, amit szeretne, és ő sem hal bele, ha egy alkalommal nincs semmi. Fontos, hogy nincs követelőzés, hiszti, “nekem jár”, “szükséglet”, és társai; nincs olyan feleség a világon, akinek ezek hallatán megjön a kedve bármihez is, normális férj pedig nem kikényszeríteni akarja a szexet ugyebár.

Jah ami még lényeges, hogy már hàzasság előtt látható volt, hogy különböznek az igényeink, és ezt igen alaposan átbeszéltük, tudván, hogy ami házasság előtt probléma, az a házasságban valszeg csak nőni fog - bármi legyen is az.


Nem mellesleg a szex az nem szükséglet - rosszul vagyok ettől a kifejezéstől. Szükséglet az a víz, az étel, a levegő. Ez a “szükséglet”-duma csak azt erősíti a nőben, hogy kötelező megadnia, mindegy, hogy ő mit akar. Szerinted mennyire lesz lelkes?

2017. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%

Minek foglalkoztok másokkal? Hihetetlen, hogy az emberek nagy része csak azzal tud foglalkozni, hogy panaszkodjanak vagy ilyen marhaságon törjék az eszüket, vajon mások mennyire gerinctelenek. Ja, nem szép, hogy ezt tették, és? Az az ő életük. Azzal legyetek elfoglalva, hogy ti ne legyetek ilyenek! Mert attól biztos jobb lesz a helyzet, hogy itt ócsárolódtok, igaz? Hacsak nem magatokat akarjátok verni, hogy ti bizony mennyivel jobbak vagytok. Továbbra is lesznek megcsalások, a kérdésnek semmi értelme.

Kérdező, millióan feltették már ezeket, keresd vissza.

2017. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

Értelme nincs, ilyenen pörögni.

Megcsalás, volt, van és lesz is.

Minden ember más, más értékrenddel, felfogással, gondolkodásmóddal, stb. 1-1 embernél, más-más, ami odáig juttatja, hogy csaljon.

Sokszor olyanok is belekerülnek, akik, alig fél éve még halálos bűnnek tartották.

Elfogadom, van ilyen az életben. Attól, hogy elítélem, vagy helyeslem, még ugyan úgy megtörténik.

Amit látok magam körül, megcsalás végett, kevesen borítják a házasságukat. Sokkal több pár, tovább lép a dolgon és maradnak együtt. Mindenkinek, magánügye, nincs másnak beleszólása.

2017. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Most éngem hiába köptök le ezért. Van véleményem, ki is fejtem. Gusztustalan, elítélem és idegesít is hogy ilyen világban élünk, sajnálom.

Kíváncsi voltam mások véleményére. Magasról sz/arom le, hogy köpködik itt az embereket, megérdemlik ha ilyen bánatok.

Én se vagyok egy szent, vannak hibáim csak szerintem vannak olyan dolgok a világban amik részemről teljesen elitélendőek és igen amíg élek addig köpködni fogom az ilyet, mert megérdemli. Ő is beletapos ezzel másba, egy olyan emberbe akit állítólag szeret, akkor ennyivel én is hadd tiszteljem már meg az ilyen férget.

2017. nov. 23. 11:09
 9/25 anonim ***** válasza:
Igen, jogod van köpködni az ilyen embereket, de ha neked jogod van, akkor nekem is van jogom és mivel nekem a rövid hajú nők nem tetszenek én, őket köpködöm. Így, még is hová jutunk? Mindenki köpköd mindenkire?
2017. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát nem köpködésből áll ki a világ? Mindekinek van valami ami nem tetszik így köpködi. Minek foglalkozok mással? Ti minek foglalkoztok azzal hogy én mással foglalkozok? Gondolkodjatok már mielőtt okoskodtok.
2017. nov. 23. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!