Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik barátnőmbe. De ő az alakom miatt nem szeret viszont. Ha lefogyok jobb lesz?

Figyelt kérdés
18/F vagyok, a lány 19/L. Azt mondta imádja a személyiségem, a humorom és a stílusom, viszont duci vagyok és az zavarja. De tényleg nagyon jól kijövünk, ő sem akar jelenleg más pasit, azt mondta a belsőm páratlan és imádja, de nem vonzódik és ez neki fontos lenne. 22 kg túlsúlyom van. Azt mondta ha leadom akkor belém szeret. Szerintetek belém fog? Ha mindet leadom, vagy hamarabb is?
2017. okt. 28. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Ha szeret akkor a túlsúllyal is szeret. Szerintem nincs őszinte érzelme irányodban (sajnálom). Nekem is van egy srác, akibe beleszerettem, külsőre először nem jött be, megismertem a belsőjét, beleszerettem és onnantól kezdve már a külseje is tetszett. Szóval nem túl jó jel ez az "akkor szeretlek ha lefogysz" szöveg :(


19/L

2017. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a súlytöbbletet elég sok időbe telhet leadni, és addig a csajszi százszor bepasizik. Erre nem gondoltál?
2017. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Megérné neked? Nincs semmi garancia arra, hogy beléd szeretne miután lefogysz. Sőt, ez alapból hülyeség, ilyen nincs. Ez nem így működik. Ha igazán szeret, lehetsz te kövér vagy sovány is, az érzelmek nem a külsőn múlnak!!! A vonzódás igen, de nem a szerelem.
2017. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha leadod, beléd szeret, aztán visszacsúszik fél kiló és megy máshoz. :D Felejtsd el, bármennyire is fáj.
2017. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lessz jobb sztem.Bepasizik mig te szendvedsz hogy lefogyj és akkor hirtelen kelleni fogsz ha ugy nézel ki mint egy pankràtor.Nem lessz melletted a nehéz pillanatokban .
2017. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kicsit benne lehet a lányban, hogy a környezete véleményének figyelembe vételével választ párt, vagyis a "szomszédnak" pasizik be. És lehet, hogy égőnek tartana egy túlsúlyos férfival való rendszeres mutatkozást. Keresni kell egy olyat, akinek a saját boldogsága fontosabb, mint a külvilág visszajelzései.
2017. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha most beadsz a követelésnek később mi lesz? Ne másokért fogyj le, csak ha te szeretnél, magadért!
2017. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valahol megértem én,hogy zavarja,de ha szerelmes lenne,szemet hunyna felette,ha nem éppen slank csávóként ismert meg.

Ha le is szeretnél fogyni,CSAKIS MAGAD ÉS A SAJÁT EGÉSZSÉGED ÉRDEKÉBEN FOGYJE LE,NE MÁST MIATT!

Egyik házaspár nemrég vált el,mert csávónak kapuzárási pánikja volt és a nő elhatárzota,hogy lefogy és majd visszaszerzi az ipsét.Megsúgom:ugyanúgy elhagyta a csávó a fiatalbb nőért.S

2017. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy az nem lesz baj, ha egy pasi duci.

Bezzeg, ha egy nőről írja ki valaki ugyanezt, akkor jönnek az undorító, degradaló válaszok, hogy 22 kg többlet gusztustalan egy nőn. Amúgy az, egészségtelen. Rajtad is az. Miért tehetne róla, hogy nem vonzódik hozzád, ne mondd nekem, ha ő lenne 22 kg-val több, mint a normál testsúlya, akkor járnál vele, miközben te jól néznél ki...

2017. okt. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerelmes lehet beléd igy is, ez tény, viszont ne várd hogy szexuálisan vonzónak tartson. Volt régebben egy srác akibe szerelmes voltam, 120 kiló volt, oda vissza voltam érte, de ha csak belegondoltam hogy szexeljek vele, hát eléggé forgott a gyomrom. Utáltam is magam érte, mert elhittem ezt a sok baromságot, hogy a szerelemnek semmi köze a külsőhöz, hurr-durr, pedig dehogy nincs, az is egy faktor ami miatt tetszel a másoknak, és ha szarul nézel ki akkor bizony el kell fogadni, hogy sok nő nem fog nedveseket álmodni rólad, és akkor sem kezd veled ha amúgy tényleg minden más tökéletes lenne. Legalább egy elfogadható szintet üssön már meg az ember, nem kell a sajtreszelő has, de ne is legyél már szétfolyó disznó.
2017. okt. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!