Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 2hónapja szakítottunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 2hónapja szakítottunk. Szakítás után 2 naponta keresett, hogy miujság jól vagyok-e. Hetente egyszer találkoztunk is, bár ő azt mondta nem akar engem, nem szeret, stb. Szerintetek újra egymásra találunk?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt, megkértem, ha nem zavarja had aludjak ott mert masnap dolgozom. Csütörtökön még azt mondta nem szeretné de majd beszélünk róla. Nem erőltettem. Aztán szombat este írt par szót hogy akkor holnap megvan beszélve meg ilyesmi. Buliztunk mindketten aznap, én aznap este táncoltam egy idegen sráccal, de meglátott két haverja is és egyből beköptek az exemnek. Vasárnap az az üzenet fogadott tőle, hogy ha tudok menjek minél hamarabb mert szarul van lelkileg, stb. Este mentem át. Úgy ölelgetett és úgy húzott magához mint az elején. Nagyon jól elvoltunk. Azt is mondta, hogy ő mostanában mindent elbaszott, de erről nem beszéltünk részletesen. Hétfőn viszont azt mondta, hogy neki nem rám volt szüksége hanem egy nőre és egy kis törődésre. Akkor elváltunk szépen hétfő este. Kedd este összevesztünk, azóta nem beszélünk. Nem tudok kiigazodni rajta. A fotóinkat nem vette le facebookrol sem, nekem pedig már nincsenek fent. Szerintetek érez még valamit irántam és csak nagyon makacs?2,5 évet voltunk együtt.

2017. nov. 23. 18:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem sokat "civakodtunk", mindig mindent meg tudtunk beszélni. Van az a dolog, amikor azt mondja az ember h nem szeret, de a másik mégis érzi, hogy úgy érinti meg mint régen és olyan hosszasan néz a szemébe, mint még soha. És érzem, hogy nem azt mondja mint amit érez.
2017. nov. 27. 16:41
 12/15 anonim ***** válasza:
Úgy legyen, mivel ennyire szereted tényleg azt kívánom sikerüljön vele újra összejönnöd, remélem meg fog becsülni és ráébred hogy egy ritka kincs vagy.
2017. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
SZerintem fölösleges lenne újra egymásra találnotok. Ezeknél az újrakezdéseknél újra előjöhetnek, amiért egyszer már szakítottatok, akkor minek rabolnátok újból egymás idejéből; meg a párkapcsolataink mentén fejlődünk tökéletes társsá, egyre jobb, és jobb társat kapunk állítólag.
2017. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy szeret, kötődik hozzád. De valami más van, ami miatt nem tud párkapcsolatban lenni veled. Legszívesebben megtartana téged is és mással is ismerkedne.
2017. nov. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató és a negatív kommenteket is! Mindkettőben van igazság! Bár szerintem, az újrakezdés pont azért van, hogy tanultunk az előző hibáinkból és lehetőleg megpróbáljuk nem elkövetni újra :) Bízom a megérzéseimben, és ha 2 nap vagy 2 hónap mulva talán újra egymásra találunk, akkor már tudni fogom, mit kellene màsképp csinálni! :) A remény hal meg utóljára 😄 Majdnem minden nap azért beszélünk, tisztába vagyok azzal hogy megtartana de kozben ismerkedne is, ezért hagyom is most. Tudom hogy úgyis visszatér hozzàm :)
2017. nov. 29. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!