Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hazugságot sejtesz, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hazugságot sejtesz, mit tehetsz?

Figyelt kérdés
Kicsit gyanús, új, rendszeres program. Munkahelyi haverokkal, tehát nem kérhetem, hogy vigyen el. Nyomozni nem akarok, pszichopatának érezném magam, meg nem is tudnék igazából, mert mit, surranjak utána ballonkabátban, vagy mi... ha nagyon elkezdem faggatni, akkor mindenképp csak az agyát kúrom fel, ha igazat mond azért, ha nem akkor meg azért, de faggatástól még senki nem vallott be semmit. Sakk-matt? Van bármi ötlet, vagy csak ülhetek és várhatom, míg egyszer bejelenti, hogy hupsz, szerelmes lett, elhagy/kiderül, hogy tényleg ott volt, ahol mondta?
2017. nov. 16. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Átgondolnám a kapcsolatom, hogy mi okom van farkast kiáltani.

Benne nem bízom, vagy saját magamban?

2017. nov. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Amit az első. Végiggondolnám mi az oka a bizalmatlanságomnak
2017. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Ennek a kapcsolatnak mar ugyis mindegy..
2017. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

A mai világban nem nehéz bizalmatlannak lenni. Még a média is a megcsalásra meg a félrekacsingatásokra ösztönzi az embereket.

Egyébként meg nem az első eset lenne, hogy valakinek jók a megérzései ilyen téren. Magyarázni meg lehet itt napnyugtáig, hogy a bizalom blabla, ettől még ugyan úgy megcsalják az illetőt, hiába beszélik meg a dolgokat. Erre is volt, és lesz is számtalan példa.

2017. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Mitől gyanús az a program, csak azért mert új vagy mert rendszeres? Szvsz abban semmi furcsa nincsen. Első körben én is a mélyére ásnék magamban, miért lettem bizonytalan, mert a leírásból nem úgy néz ki, hogy lenne rá okod.
2017. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Részletezem akkor.

1 -kimozdulni nem szerető ember, mindig úgy kell nyígni, hogy menjük már el otthonról, magától pedig soha semmit nem szervez.

2 -mindig pont csütörtök este. Miért nem hétvégén, vagy pénteken, amikor jobban ráérnek? Pont azért, mert akkor a párjaik is ráérnének?

3 -a program kezdete óta sorozatosan pont csütörtök reggel ugrik rám, holott amúgy gyűlöli a hajnali szexet. Ez a legfurcsább, mintha így biztosítaná be magát, hogy az esti randin meg tudja állni a korai magömlést, vagy nem tudom. Bizarr. Ha nem házasok lennénk már, tuti tudnám, mit csináljak, de ennyiért, bizonyíték nélkül borítani mindent...

2017. nov. 16. 12:52
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Csütörtök este bizony én elnyomoznék utána hiszen ez több mint gyanus amit irtál. Nem kell ballonkabátba utána osonni, csupán bejelented neki, hogy csütörtök este te kicsit át ugrasz a barátnődhöz egy csevegésre aztán figyeld, hogy kivel, hova megy. Vagy esetleg menj el a munkahelyi program helyszinére és figyeld ott, hogy oda megy-e vagy esetleg kivel. Tudom, hogy eléggé szánalmas dolog nyomozni de inkább mint hogy porig alázzon.
2017. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Elemzek.
2017. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de aki ilyen idióta, az eg is érdemelné, hogy rágyere a megcsalásra, vagy sunyizásra.


Nem csalnám meg a kedvesemet soha, de ha akarnám, biztosan úgy csinálnám, hogy véletlenszerűen mászkálnék el, nem adott időpontban, stb.

2017. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem ezt tanították: ellenőrzés nélkül sz*t se ér a bizalom. Gyanús nagyon, amiket írsz, én valahogyan utánajárnék.
2017. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!