Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban jobb érzés együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban jobb érzés együtt elérni mindent, mint beleülni a készbe?

Figyelt kérdés

Nálunk az előbbi helyzet áll fenn, 4 év után elmondhatjuk, na már összehoztuk az alapokat, szülői segítség nélkül ki tudtuk fizetni az esküvőt, belefért egy nászút, összehoztunk egy kevéske megtakarítást, a párom jövő tavasszal végre elhelyezkedik rendes állásban a gyakornoki helyett, vettünk ezt azt az albiba (új hűtő már megvan, új mikró még tervben), vettem pár rendes ruhát...

Ellenben azok a lányok, akik úgy házasodtak, hogy a férjnek már felépített élete volt, csak be kellett költözni, azóta sem dolgoznak, tanulnak, de már mindent megvalósítottak. Esküvő a szülők kontójára 3 millióért, nászút és nyaralás minden évben a férj számlájáról, tökéletesen berendezett lakás, ahová csak a ruháikat kellett bepakolni, volt, aki bejelentette, náluk akár már a baba is jöhetne, minden mást már "elértek".


Ilyenkor kicsit rosszul érzem magam, hogy mi igyekszünk, de jelenleg még egyikünknek sincs rendes, 8 órás állása (nekem egyetem és diákmunka, a páromnak gyakornoki), és arra tudunk büszkék lenni mindössze, hogy sosem kellett még a szülőkhöz fordulni, együtt megoldunk mindent, ha szerényen is, ez meg ugye nem sok....


2017. nov. 24. 18:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg az út a lényeg, nem a kilátás. Arról nem is beszélve, milyen buta arcot vág majd a csaj, amikor lecserélik... mert amit ő tud nyújtani, ezt tudja egy fiatalabb is :)
2017. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze a csóró pasival tuti az örök szerelem. Egy férfi ismerősöm azt mondta, már csak azért van együtt a barátnőjével, mert egyedül nem tudná fizetni az albérletet. Milyen romantikus.
2017. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Missi_Key ***** válasza:

de a könnyű út is lehet élvezetes.


a csóró csávó meg nem lecseréli, hanem a háta mögött kefél félre...az sokkal megalázóbb.

2017. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyénfüggő. Nem gondolkozom párkapcsolatban, mert szeretek egyedül lenni. Tehát akkor ez olyan kérdés, hogy jobb-e dolgozni a pénzért vagy megnyerni a lottót. Utóbbi jobb. De mivel kevés rá az esély, én is azt mondogatom magamnak, hogy jobb megdolgozni érte, különben rájövök, hogy egy mókuskerék az egész élet, abba meg szar belegondolni.
2017. nov. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ugyanaz a kettő.
2017. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én csak az első részre válaszolok!Nincs nagyobb Kovács annál mint amikor eggyütt,hoztak létre mindent amitek van.Mindenki egyért,egy mindenkiért.Ennél nagyobb kapocs nincs az életben,megbecsülni a másik részvételét az igazán bámulatos és örökös.Gratula,másoknak semmi esélye ellenetek!!!Üdv :-)))
2017. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!