Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérem aki látja most ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérem aki látja most ezt bármivel de próbáljon nekem tanácsot adni! össze vesztem a párommal?

Figyelt kérdés

csupán arra lennék kíváncsi hogy esetleg más párja is nagyon súlyos szavakkal illeti amikor összevesznek? máskor is volt már így hogy ilyeneket mondott pl megbánta hogy csinált nekem gyereket, nem szeret már,stb minden vita után sikerült meggyőznie hogyez nem így van csak dühében mondta hisz én vagyok a mindene(és ezt azért beis bizonyítja mert latszik rajta hogy szeret)..most viszont megint azzal jött egy tökre kis piti dolog után hogy nagyon un már és hogy szerencsém van hogy a gyerekét várom másképp elhagyna, szerintetek mennyire gondlhatja komolyan..tudom nehéz megmondani mivel nem ismeritek de más is esetleg ilyen indulatos? es csak azért mondja vagyvan miért aggodnom? mertha ezt komolyan gondolja egyértelműen nem szeretnek mar együtt maradni vele attól függetlenül hogy én nagyon szeretem..csak azertne legyen velem mert a gyerekét várom, hozzá tenném hogy távkapcsolatban vagyunk mostfog haza jönni a kicsi születése miatt...

és a távkapcsolatunk is megváltozott most mióta kint van nem foglalkozik velem annyit mint azelőtt ez alatt azt értem már nem videozunk annyit nem is beszélünk minden percben mikor szabad ideje van meg ilyenek..

szóval most azért kicsit megakarom leckeztetni mert lehetaz a baj hogy nagyon elnéző vagyok vele..es találn legközelebb kétszer meggondná mikor ilyeneket mondd dühében... segítsetek!?



2017. nov. 26. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
2017. nov. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
nem,más párja kulturált,nem őstulok,de ha te ragaszkodsz ehhez a kapcsolathoz,szeresd.sok boldog(talan)ságot.
2017. nov. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Interferencia ***** válasza:
56%
Igen, összevesztetek.
2017. nov. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Jaajjj, jaaajj...mintha csak rólam írnál.

Magamból kiindulva, én mindig csak dühömben “aláztam” meg a páromat szavakkal. Isten a tanúm rá, hogy egy szó mögött sem volt tartalom, csakis szín tiszta düh, elvakultság, böszmeség, tudatlanság, bele a világba szavak. Sajnos későn tanulok....mindig akkor mikor elhagynak, olyan mintha egy kalapáccsal fejbevernének, feleszmélek, hogy “én hülye, ostoba fsz, mi a jó k**va életet csinálok??????”

Persze ilyenkor már eljátszottam minden esélyem.

Ez csak az én véleményem. Mondtam durva szavakat, de tett, sose volt mögötte, nem, hogy tett, még elgondolkozni se gondolkoztam el soa azon amiket akkor dühömben mondtam.

De lehet, hogy a te párod más. Lehet van mögötte tartalom. És nem a levegőbe beszél.

Tanácsolnám, hogy hagyd el, aztán tanul belőle, alattomos módon terveld ki, 1-2 hónapig tilltsd le minden honnan, szakítsd meg vele a kapcsolatot stb.

Aztán úgyis teperni fog....és ha jól sül el...soha a kbaszott életbe nem akar olyan közel kerülni ahhoz, hogy elveszítsen, mint azalatt az 1-2 hónap alatt.

De minden ember más s más. Szóval, én csak leírtam, hogy én, hogy működöm...ne vedd készpénznek, stb.

2017. nov. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az utolsó válaszolónak! lenne még kérdésem de inkább privátban mert ahogy észre veszem itt mindenki csak azt lesi kit bánthat legközelebb..lehet én voltam a hülye hogy túldrámázva írtam le a kérdést mert én csak arra voltam kiváncsi indulatból lehet e súlyosabb szavakkal illetni a másikat úgy hogy annak alapja nincsen!?

szóval elnézést kérek a drámájért a terhesség nem könnyű..üdv 37hkm

2017. nov. 26. 00:47
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Szülj neki még hármat "hátha attól megváltozik" alapon.
2017. nov. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A dühös ember az őszinte ember, ezt jól jegyezd meg. Normális ember bármilyen ideges nem mond ilyet a párjának, pláne nem minden vitánál. Dehogy szeret téged...
2017. nov. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem márpedig az, aki ezeket nem gondolja komolyan, az dühében sem fog ilyesmit mondani. Nincs az az indulat, ami hazugságra készteti az ember, csak hogy bántsa- sőt, inkább ellenkezőleg, mint az alkohol, olyasmit mond, amit normális esetben nem mondana ki.


Én egyébként gyerek ide vagy oda, nem maradnék együtt vele a helyedben, függetlenül attól, hogy mennyi valóságalapja van. Egyrészt nem szeretném azt a példát mutatni a gyerekeimnek, hogy ez normális része a kapcsolatnak, hogy apa körül mindig tojáshéjon kell járkálni mert különben nekik is leüvölti a fejüket mindenféle vállalhatatlan dologgal- ezt a saját szüleim miatt sem, esetemben pontosan ez volt a helyzet, lett is belőlem egy jó önbizalomhiányos, apakomplexusos szerencsétlen-, másrészt meg neked se jó, hogy folyamatosan ezen bizonytalankodsz.


Az meg önmagában intő jel, hogy egyre kevesebbet foglalkozik veled.


Mindezeket mindenképpen meg kellene vele beszélni, de szerény véleményem szerint jobb lenne mindannyiótoknak, ha elhagynád.


u.i.: az én férjem sosem üvöltötte még le a fejem, ha veszekszünk akkor sem tányértörős-anyázós amolyan "latinos" veszekedésről van szó, soha kezet nem emelt rám, hanem ha tényleg komoly probléma volt, egy rövid emelt hangvételű véleménycsere után lehiggadva leültünk és megbeszéltük az egészet. Szerintem ami engem illet, ez a normális.

2017. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolsó hozzászólónak köszönöm a válaszát!

teljes mértékben igazad van! és nem is állt szándékomban vele maradni azért mert gyerekünk lesz hisz nem minden esetben az a legjobb a gyereknek ha együtt maradnak a szülők..nem mindegy milyen áron..

illetve van annyi önbecsülésem hogy nem maradok olyan mellett aki un engem..annak úgyse lenne jó vége .. inkább emelt fővel távozok..

ebben kész is leszek dönteni, tényleg csak túl drámázva írtam le, de főként az érdekelt volna hogy indulatból beszelhet e hülyeséget az ember..de amint látom sokan gondolják úgy hogy akkor a legőszintébb az ember.. igazából régóta együtt vagyunk már és régebben is volt hogy illetett olyannal amin leszakadt az állam..de valahogy mindig elhittem utólag hogy ez nem így van(mivel amúgy tényleg a tenyerén hordoz meg minden) csak most nem tudom túltenni magam hogy ilyen komoly szavakkal illet hisz végtére is de csak gyerekünk lesz.. és segítenünk kellene egymást megbeszélni a problémákat és szebbé tenni a napjainkat nem pedig így viselkedni hisz semmi értelmét nem látom ezeknek a kirohanasainak hisz ha ő is olyan komolyan gondolja mint én, hogy vele akarom leélni az életem, akkor miért keserítsem az életet meg? az is lehet túlságosan gyerekesen gondolkodna még?! lehet nem pont úgy írtam le ahogyan ezt gondolom de valamennyire remélem átjött és érthető..

2017. nov. 26. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!